Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Kolejny sukces trzech czasopism naukowych wydawanych w KPSW

Z przyjemnością informujemy, iż wszystkie roczniki wydawane w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy kolejny rok z rzędu zostały zaindeksowane na liście czasopism naukowych ICI JOURNALS MASTER LIST 2019.
 
Na podstawie weryfikacji informacji z ankiet roczników oraz analizy wydań z 2019 roku, Eksperci Index Copernicus wyznaczyli wartości wskaźnika Index Copernicus Value - ICV za miniony rok. Wszystkie czasopisma naukowe wydawane w KPSW odnotowały wysoką wartość wskaźnika.
 
Roczniki wydawane na Uczelni „Studia z zakresu nauk prawnoustrojowych. Miscellanea”, „Rocznik Naukowy KPSW w Bydgoszczy. Transdyscyplinarne Studia o Kulturze (i) Edukacji” oraz „Roczniki Ekonomiczne KPSW w Bydgoszczy” notowane są w bibliograficzno-pełnotekstowej bazie The Central European Journal of Social Sciences and Humanities (CEJSH) a także indeksowane w bibliograficznej bazie polskich naukowych czasopism humanistycznych i społecznych BazHum. Informacje o artykułach publikowanych w rocznikach znajdują się polskiej bazie cytowań POL-index jak również w innych bibliograficzno-pełnotekstowych bazach dziedzinowych.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl