Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Konferencja „Start-Up Bydgoszcz online!”. Rozpocznij karierę w Bydgoszczy

W ostatnich tygodniach do naszego miasta przybyło wiele osób z objętej działaniami zbrojnymi Ukrainy, które znalazły tu bezpieczną przystań. W wielu przypadkach kolejnym wyzwaniem jest znalezienie możliwości zarobkowych. O tych zagadnieniach porozmawiamy podczas specjalnej edycji konferencji „Start-Up Bydgoszcz online!”, którą tym razem kierujemy do społeczności ukraińskiej w naszym mieście.

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 27.04.2022 r. w godz. 10.00-12.00, przedstawimy w języku polskim i ukraińskim jak wygląda bydgoski rynek pracy i z jakich ofert zatrudnienia mogą skorzystać obywatele Ukrainy. Podpowiemy także, jak można prowadzić w Polsce działalność gospodarczą bez rejestracji. Wśród prelegentów gościć będziemy przedstawicieli lokalnych instytucji związanych z rynkiem pracy i biznesem, jak również bydgoskich pracodawców, otwartych na zatrudnianie osób z Ukrainy.

Organizatorem wydarzenia jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego (BARR).

Konferencja realizowana jest w ramach programu „Akcja Akceleracja!”, którego partnerami są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Oddział Zamiejscowy w Bydgoszczy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Zapisy TUTAJ

 

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl