Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Radio Megafon nadaje w wakacje

Doskonała wiadomość dla stałych słuchaczy Akademickiego Radia Internetowego KPSW: w tegoroczne wakacje Megafon nadaje bez przerwy! Jakby tego było mało, studenci przygotowali letnią ramówkę, a w niej szereg nowości.

Od 5 lipca, w każdy poniedziałek o 10.00 trójka prowadzących pomoże znieść trudy rozpoczynającego się tygodnia. Przemek Błaszczyk, Wojtek Kacperski oraz Jurek Wiśniewski gwarantują 4 godziny wyśmienitej zabawy. W każdym programie będzie sporo o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata, znajdą się podpowiedzi, kiedy i gdzie najlepiej wybrać się na wymarzone wakacje, a także masa - mniej i bardziej poważnych- ciekawostek.

Poza tym w poniedziałki (godz. 15.30) gorące wiadomości ze świata sportu przekażą Agnieszka Kaszuba, Sebastian Mikołajczak i Emilia Żarczyńska. W fantastyczną książkową podróż zabiorą słuchaczy Agnieszka Kaszuba i Sylwia Dulęba („BookSzpan" co 2 tygodnie, w poniedziałki o 16.30). Muzyczną gwiazdą Megafonu na lipiec jest Anita Lipnicka, którą w audycji „Polecamy"... poleca Gizela Ewertowska (każdy poniedziałek, środa, piątek godz. 20.00). Ulubiona przez słuchaczy konfrontacja płci, czyli „Megafon Challenge" z Agnieszką Kaszubą, Bartkiem Kowalskim i Wojtkiem Kacperskim w każdy wtorek o godz. 15.00. Z kolei w co trzecią środę o godz. 18.00 „Z motywem w tle", a w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 18.00 gorąca premiera „Latino" - w uwodzicielskie, latynoskie rytmy wprowadza Gizela Ewertowska. Każdy piątek kończy się „Ciekawską godziną w Radiu Megafon". O 17.00 świeże, zaskakujące i ekscytujące informacje serwują Bartek Kowalski i Agnieszka Kaszuba.

Dziennikarze Megafonu pozostają otwarci na tematyczne sugestie słuchaczy czy polemiki. Każdy, kto ma ciekawe pomysły na audycje albo chce pozdrowić kogoś na antenie może pisać na nr Gadu-Gadu: 13844614 lub wykorzystać MEGAFONOWÄ„ tablicę na Facebooku http://www.facebook.com/pages/Bydgoszcz-Poland/Akademickie-Radio-Internetowe-Megafon/128457283851242?ref=ts

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl