Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Srebrny medal dla KPSW

Mamy przyjemność poinformować, że Kapituła Konkursu Regionu kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego przyznała Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy II miejsce w konkursie "Lodołamacze 2018" w kategorii Instytucja.

Nasza Uczelnia została nagrodzona za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób z niepełnosprawnością w różnych dziedzinach życia. Zdaniem Kapituły działalność KPSW na polu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnością stanowi wzór godny naśladowania. Konkurs Lodołamacze odbywa się pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP, Pani Agaty Kornhauser-Dudy.
Od 13 lat nagradza pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością, ale nie tylko. KPSW jako pracodawca od dawna wychodzi naprzeciw potrzebom rynku pracy. Społeczna odpowiedzialność i przekraczanie barier są dla nas najwyższą wartością.

Lodołamacze 2018. Te kujawsko-pomorskie firmy mają serce dla niepełnosprawnych - artykuł i galeria zdjęć z wydarzenia w Gazecie pomorskiej
 

 

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl