Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

UWAGA - utrudnienia w ruchu

Drodzy studenci informujemy, iż w dniach 13 i 14 lipca w Bydgoszczy organizowany jest ENEA Bydgoszcz Triathlon. W związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu ulicznym. W dniu 13 lipca ul. Toruńska będzie zamknięta w godz. 7.00 – 15.00, natomiast 14 lipca w godz. 6.00 – 16.00.

Spotkanie z Ministrem Nauki Dariuszem Wieczorkiem

Dnia 24 czerwca w Bydgoszczy odbyło się spotkanie Ministra Nauki Dariusza Wieczorka ze społecznością akademicką województwa kujawsko-pomorskiego, rektorami uczelni z regionu, studentami, a także z władzami samorządowymi i mediami. AKP na spotkaniu reprezentowali JM Rektor prof. AKP, dr Helena Czakowska, Dziekan Wydziału Nauk Prawnych, Społecznych i Humanistycznych prof. AKP, dr Tomasz Kowalczyk oraz Dziekan Wydziału Nauk Medycznych dr Elżbieta Bernaciak.
 

Czytaj więcej...

Kolejny rok na podium - XVIII Ranking Wydziałów Prawa

20 czerwca 2024 roku na łamach Dziennika Gazeta Prawna opublikowane zostały wyniki XVIII Rankingu Wydziałów Prawa. Kierunek „prawo” prowadzony na Wydziale Nauk Prawnych, Społecznych i Humanistycznych Akademii Kujawsko-Pomorskiej zajął 3 miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych w Polsce.
Kierunek prawo prowadzony na AKP, uznany został za najlepszy kierunek prawa w Polsce północnej.

Czytaj więcej...

AKP w trosce o bezpieczeństwo

Na terenie kampusu Akademii Kujawsko-Pomorskiej dnia 18 czerwca odbył się event „AKP – w trosce o bezpieczeństwo”. W ramach niego zorganizowano Drzwi Otwarte oraz zaprezentowano nowy kierunek studiów „Obronność  i bezpieczeństwo”.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl