Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Wybory Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego

‼️ Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do zgłaszania swoich kandydatur do Samorządu Studenckiego KPSW. Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do 31 października 2022 roku drogą elektroniczną na adres e-mail: wyborysamorzad@kpsw.edu.pl

Czytaj więcej...

Kongres Jeden świat - wiele kultur - zainaugurowany

22 października 2022 roku w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 55-57 zainaugurowaliśmy trzynasty Kongres „Jeden świat – wiele kultur”. W bieżącym roku Kongres współorganizowany jest ponownie wraz z Fundacją Watykańską Joseph Ratzinger – Benedykt XVI, Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Urzędem Miasta Bydgoszczy.

 

Czytaj więcej...

Kongres "Jeden świat - wiele kultur"

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na organizowany po raz trzynasty Kongres „Jeden świat – wiele kultur”, który odbędzie się 21-22 października 2022 roku w siedzibie Uczelni przy ul. Toruńskiej 55-57 w Bydgoszczy. Podobnie jak w minionych latach, współorganizatorem Kongresu jest Fundacja Watykańska Joseph Ratzinger – Benedykt XVI, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Urząd Miasta Bydgoszczy.
 

Czytaj więcej...

MEDALE dla “ZASŁUŻONYCH DIECEZJI BYDGOSKIEJ”

Jej Magnificencja Rektor prof. KPSW dr Helena Czakowska oraz Prezydent KPSW Roman Czakowski – Założyciele Uczelni - otrzymali z rąk JE Biskupa Krzysztofa Włodarczyka wielce zaszczytne wyróżnienie: Medale “Zasłużonemu Diecezji Bydgoskiej”. Wręczenie Medali odbyło się podczas uroczystej Mszy Świętej inaugurującej nowy rok akademicki 2022/2023 w dniu 8 października w parafii św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Święto Edukacji Narodowej

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić" - w pełni zgadzając się ze słowami starożytnego greckiego poety Manendera wszystkim nauczycielom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji  Święta Edukacji Narodowej.
Życzymy spełnienia i radości w wykonywanym zawodzie oraz entuzjazmu z przekazywania wiedzy, która jest tym najwyższym dobrem dla człowieka.
Dziękujemy za każdą lekcję, która jest przyczynkiem do budowania świadomości i kształtowania postaw młodych pokoleń.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl