Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Kierunek PRAWO na KPSW - jeden z najlepszych w Polsce

24 czerwca 2022r r. ogłoszono wyniki XVI Rankingu Wydziałów Prawa Dziennika Gazety Prawnej. Kierunek „prawo” prowadzony na Wydziale Nauk Prawnych, Społecznych i Humanistycznych KPSW w Bydgoszczy zajął prestiżowe 3 miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych w Polsce.

Czytaj więcej...

KPSW nr 1 w Bydgoszczy!

22 czerwca 2022 roku ogłoszone zostały wyniki prestiżowego rankingu uczelni wyższych Perspektywy 2022. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy od lat znajduje się w czołówce uczelni niepublicznych w Polsce, czego potwierdzeniem jest zajęcie kolejny rok z rzędu I miejsca w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Międzynarodowe Sympozjum „Współczesne wyzwania dla społeczeństwa i dla Kościoła w Polsce i w Europie środkowej w perspektywie nauczania Kard. J. Ratzingera/ Benedykta XVI”

W gmachu Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy odbyło się Międzynarodowe Sympozjum, którego tematem były Współczesne wyzwania dla społeczeństwa i dla Kościoła w Polsce i w Europie środkowej w perspektywie nauczania Kard. J. Ratzingera/ Benedykta XVI, w ramach obchodów 10. rocznicy współpracy Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy z Fundacją Watykańską J. Ratzinger – Benedykt XVI.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl