Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Transmisja na żywo

Już jutro na naszej stronie internetowej transmisja z Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023. Zapraszamy do uczestnictwa on-line!

Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023

1 października 2022r. o godzinie 12.30 w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej 55-57 w Auditorium Maximum (aula 301A, III piętro, budynek A) odbędzie się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Konferencję

Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca” ma przyjemność zaprosić do udziału w konferencji WelScience in Bydgoszcz pod hasłem „Covid. Doświadczenie społeczne”, która odbędzie się w dniach 13-14 października 2022 na terenie Opery Nova w Bydgoszczy. Udział w konferencji jest bezpłatny na podstawie wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony www.welconomy.pl

Czytaj więcej...

Zmarł Profesor KPSW, dr hab. Jan Jakóbowski – Pierwszy Rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy

Z głębokim żalem i smutkiem społeczność akademicka Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy przyjęła wiadomość o tym, że 19 września 2022 r. odszedł od nas wybitny pedagog - Pan Profesor KPSW, dr hab. Jan Jakóbowski Pierwszy Rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.  Był cenionym wychowawcą wielu pokoleń pedagogów, mistrzem i autorytetem dla młodych naukowców i studentów, WSPANIAŁYM i DOBRYM CZŁOWIEKIEM.

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na prelekcję Michała Jankowskiego

Zapraszamy na prelekcję Michała Jankowskiego „Ginące miejsca – opowieść o zabytkach, które bezpowrotnie tracimy", która odbędzie się we wtorek 20 września o godz. 19.00 w Klubie Inteligencji Katolickiej (KIK) w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Informacja dla studentów pierwszego roku

Szanowne studentki, szanowni studenci pierwszego roku, z ogromną przyjemnością witamy Was w murach naszej Uczelni. Zapraszamy do świętowania z nami tego wyjątkowego dnia jakim jest uroczysta Inauguracja Nowego Roku Akademickiego 2022/23. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji.

 

Czytaj więcej...

Debata ekspercka - Prawnomiędzynarodowe gwarancje wolności religijnej - Stan de lege lata i de lege ferenda - z udziałem prof. KPSW, dr hab. Joanny Taczkowskiej-Olszewskiej

Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości wraz z Centrum Badań Polityki Europejskiej w dniach 2-3 września 2022 zorganizowała międzynarodową konferencję naukową pt. „Ograniczenia i naruszenia wolności religijnej. Perspektywa krajowa i międzynarodowa”. W drugim dniu Konferencji odbyła się debata ekspercka z udziałem Prawnomiędzynarodowe gwarancje wolności religijnej - Stan de lege lata i de lege ferenda - z udziałem prof. KPSW, dr hab. Joanny Taczkowskiej-Olszewskiej.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl