Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Akademia Kujawsko-Pomorska nr 1 w Bydgoszczy

29 czerwca 2023 roku ogłoszone zostały wyniki prestiżowego rankingu uczelni wyższych Perspektywy 2023.  Akademia Kujawsko-Pomorska od lat znajduje się w czołówce uczelni niepublicznych w Polsce, czego potwierdzeniem jest zajęcie kolejny rok z rzędu I miejsca w Bydgoszczy.

 

Czytaj więcej...

Zmarła Profesor Ewa Kustra

Z głębokim żalem i smutkiem społeczność akademicka Akademii Kujawsko-Pomorskiej przyjęła wiadomość o tym, że 30 czerwca 2023 r. odeszła od nas Pani Profesor Ewa Kustra - ceniony autorytet w dziedzinie teorii prawa i państwa.
 

Czytaj więcej...

Kolejny SUKCES Akademii Kujawsko-Pomorskiej

23 czerwca 2023 roku na gali w Warszawie ogłoszone zostały wyniki XVII Rankingu Wydziałów Prawa Dziennika Gazety Prawnej. Kierunek „prawo” prowadzony na Wydziale Nauk Prawnych, Społecznych i Humanistycznych Akademii Kujawsko-Pomorskiej zajął 2 miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych w Polsce.

Czytaj więcej...

Ważne ogłoszenie!

Uwaga, drodzy studenci i pracownicy naszej uczelni!
W związku z przebiegiem trasy triathlonu niezbędne jest zamknięcie ulicy Toruńskiej, prowadzącej do naszej uczelni. Droga będzie niedostępna dla ruchu od godziny 7:00 do 15:00 w sobotę oraz 6:00 do 16:00 w niedziele.

Czytaj więcej...

Wystawa - Gościnnie. Malarstwo ze zbiorów Muzeum Okręgowego

W imieniu Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy zapraszamy na otwarcie wystawy: Gościnnie. Malarstwo ze zbiorów Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, które odbędzie się w sobotę, 27 maja 2023 o godz. 16:00 w Pałacu Nowym w Ostromecku.

 

Czytaj więcej...

Uczelnia nieczynna

 W DNIACH 27-28.05.2023 UCZELNIA BĘDZIE NIECZYNNA

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl