Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Organizacja roku akademickiego 2020/2021

Zarządzenie  Rektora KPSW nr 35/202 określa organizację zajęć dydaktycznych na studiach pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych studiach magisterskich oraz studiach podyplomowych w semestrze zimowym w roku akademickim 2020/2021, ze wskazaniem sposobu realizacji zajęć oraz planowanego sposobu przeprowadzania zaliczeń i egzaminów kończących zajęcia.

Czytaj więcej...

VII Konferencja Ekspertów Praw Studenta

VII Konferencja Ekspertów Praw Studenta organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, dotycząca praw i obowiązków studentów, w tym roku przeprowadzona została zdalnie. KPSW reprezentował przedstawiciel Samorządu Studenckiego, student kierunku Prawo Marcin Pamfil.

Czytaj więcej...

Studia ekonomiczne na KPSW

Studia ekonomiczne dają szeroką wiedzę o otaczającym nas świecie i pozwalają zrozumieć większość procesów w zachodzącej gospodarce, a także w życiu społecznym.

Czytaj więcej...

Rekrutacja na studia I i II stopnia na KPSW

Rekrutacja na studia I i II stopnia ruszyła. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł

Czytaj więcej...

Zarządzenie Rektora w sprawie wprowadzenia tekstu jednolitego Zarządzeń nr 27/2020 oraz 31/2020 regulujących działalność KPSW w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS CoV-2

Rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy wprowadził Zarządzenie w sprawie: wprowadzenie tekstu jednolitego Zarządzeń nr 27/2020 oraz 31/2020 Rektora Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy regulujących działalność Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczyw związku z ograniczeniami wywołanymi przez rozprzestrzenianie sdię wirusa SARS CoV-2.

Czytaj więcej...

Koncert w hołdzie Papieżowi

30 sierpnia w kościele św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Bydgoszczy odbył się koncert z okazji 100. rocznicy urodzin świętego Jana Pawła II. Uczelnię reprezentowała JM Rektor KPSW dr Helena Czakowska oraz Prezydent KPSW Roman Czakowski.

Czytaj więcej...

Ranking Perspketywy 2020

Z dumą i radością informujemy, że Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2020, w kategorii Najlepsze uczelnie niepubliczne uplasowała się na pierwszym miejscu w województwie kujawsko-pomorskim.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl