Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

День відкритих дверей Pекрутингового Oфісу Куявсько-Поморської Bищої Школи (КПBШ)

Кандидати на навчання в Куявсько-Поморськiй Bищiй Школi в Бидгощі, запрошуємо Bac на зустріч з рекрутинговою службою 7 липня 2022 року. З 11:00 до 18:00 ми будемо у Bашому розпорядженні по головному холі корпусу B (Б) на вул. Toruńska 55-57.

Czytaj więcej...

Drzwi otwarte Biura Rekrutacji KPSW

Kandydatko i Kandydacie na studia w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy zapraszamy Ciebie na spotkanie z Biurem Rekrutacji 7 lipca 2022 roku.
W godzinach 11-18 będziemy do Waszej dyspozycji na terenie Uczelni (ul. Toruńska 55-57) na holu głównym w budynku B.

Czytaj więcej...

Kierunek PRAWO na KPSW - jeden z najlepszych w Polsce

24 czerwca 2022r r. ogłoszono wyniki XVI Rankingu Wydziałów Prawa Dziennika Gazety Prawnej. Kierunek „prawo” prowadzony na Wydziale Nauk Prawnych, Społecznych i Humanistycznych KPSW w Bydgoszczy zajął prestiżowe 3 miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych w Polsce.

Czytaj więcej...

KPSW nr 1 w Bydgoszczy!

22 czerwca 2022 roku ogłoszone zostały wyniki prestiżowego rankingu uczelni wyższych Perspektywy 2022. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy od lat znajduje się w czołówce uczelni niepublicznych w Polsce, czego potwierdzeniem jest zajęcie kolejny rok z rzędu I miejsca w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Międzynarodowe Sympozjum „Współczesne wyzwania dla społeczeństwa i dla Kościoła w Polsce i w Europie środkowej w perspektywie nauczania Kard. J. Ratzingera/ Benedykta XVI”

W gmachu Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy odbyło się Międzynarodowe Sympozjum, którego tematem były Współczesne wyzwania dla społeczeństwa i dla Kościoła w Polsce i w Europie środkowej w perspektywie nauczania Kard. J. Ratzingera/ Benedykta XVI, w ramach obchodów 10. rocznicy współpracy Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy z Fundacją Watykańską J. Ratzinger – Benedykt XVI.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl