Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Drugi dzień Kongresu JŚWK

 Kongres Jeden świat – wiele kultur 2021 za nami. Drugi dzień to przede wszystkim imprezy towarzyszące, na które składały się wystawy zaprezentowane w murach Uczelni.

Czytaj więcej...

Pierwszy dzień Kongresu Jeden świat – wiele kultur

23 października 2021 roku w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 55-57 zainaugurowaliśmy dwunasty Kongres „Jeden świat – wiele kultur”. W bieżącym roku Kongres współorganizowany jest ponownie wraz z Fundacją Watykańską Joseph Ratzinger – Benedykt XVI, Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Urzędem Miasta Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Trzecia dawka szczepionki przeciw Covid-19

Wykładowców oraz pracowników administracyjnych zainteresowanych otrzymaniem trzeciej dawki szczepionki przeciw COVID-19 zprosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: szczepienia@kpsw.edu.pl, w treści podając imię i nazwisko. Przypominającą szczepionkę można otrzymać po 6 miesiącach od pełnego zaszczepienia.

Kongres

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na organizowany po raz dwunasty Kongres „Jeden świat – wiele kultur”, który odbędzie się  23 października 2021 roku (część konferencyjna) i 24 października 2021 r. (imprezy towarzyszące) w siedzibie Uczelni przy ul. Toruńskiej 55-57 w Bydgoszczy. Podobnie jak w minionych latach, współorganizatorem Kongresu jest Fundacja Watykańska Jozef Ratzinger – Benedykt XVI, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Urząd Miasta Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Kierunek PRAWO z pozytywną oceną PKA|!

Informujemy, że Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej przyznało pozytywną ocenę kierunkowi "Prawo" (5-letnie jednolite studia magiserskie), realizowanym w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy

Czytaj więcej...

Biblioteka KPSW w kampanii społecznej

 Po raz kolejny Biblioteka Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy uczestniczy w Kampanii społecznej „Pociąg do czytania” czyli „Kolej na książkę”. Inicjatywa ma na celu zachęcenie Polaków do czytania.

Czytaj więcej...

Rekrutacja 2021/2022 trwa! Zapisz się i zyskaj 885 zł

Rekrutacja na studia I i II stopnia nadal TRWA. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł.

Czytaj więcej...

Prof. Czesław Kłak przewodniczącym Podkarpackiej Rady Bezpieczeństwa

11 października 2021 r. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie Wojewoda Podkarpacki dr Ewa Leniart, Podkarpacki Kurator Oświaty i szefowie podkarpackich służb mundurowych podpisali porozumienie powołujące Podkarpacką Unię Bezpieczeństwa i Podkarpacką Radę Bezpieczeństwa przy Wojewodzie Podkarpackim.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl