Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Biblioteka zachęca do szkoleń online

Biblioteka Główna KPSW zaprasza na serię spotkań on-line organizowanych przez Elsevier podczas których, zaprezentowane zostaną funkcje narzędzia SciVal. Szkolenia prowadzone w języku polskim są bezpłatne i dostępne dla każdego, wymagają tylko wcześniejszego zarejestrowania.

Czytaj więcej...

Wykładowcy KPSW członkami Komisji Dyscyplinarnej przy MEiN

Minister Edukacji i Nauki 12 stycznia 2021r. powołał 46 członków komisji dyscyplinarnej przy ministrze do spraw szkolnictwa wyższego i nauki na nową kadencję, w gronie których znalazła się Prorektor ds. Nauki prof. KPSW dr hab. Joanna Taczkowska-Olszewska oraz dr Marta Czakowska z Wydziału Nauk Prawnych, Społecznych i Humanstycznych.

Czytaj więcej...

Rekrutacja śródroczna

15 stycznia rusza nabór zimowy. Nie czekaj do października, wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy już w marcu.

Czytaj więcej...

Pomoc dla studentów

Przypominamy, że studenci, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej z powodu pandemii COVID-19 mogą ubiegać się o wsparcie ze strony Uczelni.

Czytaj więcej...

Builder foBuilder for the Young Engineers!

Miesięcznik Builder zaprasza do udziału w Konkursie dla Młodych Inżynierów - Builder for the Young Engineers! Do konkursu można zgłaszać prace semestralne i dyplomowe. Termin zgłaszania prac upływa 2 lutego 2021r.

Czytaj więcej...

Konkurs na najlepsze prace dyplomowe

Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Bydgoszczy zaprasza do wzięcia udziału w organizowanym konkursie na najlepsze prace dyplomowe za 2020 rok w dyscyplinie budownictwo.

Czytaj więcej...

Erasmus+ na lata 2021-2027

Komisja Europejska przyznała Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy kartę nowego Programu Erasmus+ tzw. Erasmus+ Charter for Higher Education (ECHE) na lata 2021-2027.
 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl