Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Nagroda Naukowa Prezydenta Miasta Bydgoszcz 2021

Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy zaprasza do zgłaszania się kandydatów do Nagrody Naukowej Prezydenta Miasta w dwóch kategoriach: nauki humanistyczne, społeczne i sztuki oraz nauki ścisłe, medyczne i nauki o zdrowiu.

Czytaj więcej...

Stypendia Naukowe Prezydenta Miasta 2021

Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy zaprasza do zgłaszania się kandydatów do Stypendiów Prezydenta dla wybitnych młodych naukowców oraz Stypendiów Prezydenta dla wyróżniających się studentów.

Czytaj więcej...

Szczepienia przeciw COVID - 19

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa otrzymała z MNiSzW informację o możliwości zgłaszania się na szczepienia przeciw COVID - 19 w grupie "0". W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie się zainteresowanych osób do 5 stycznia 2021 r. na adres e-mail: kanclerz@kpsw.edu.pl.

Czytaj więcej...

Zmarł prof. dr hab. Andrzej Borodo

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację, że 30 grudnia 2020 roku odszedł prof. dr hab. Andrzej Borodo, wykładający na Wydziale Nauk Prawnych, Społecznych i Humanistycznych, Dyrektor Instytutu Prawa i Administracji KPSW.
 

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne od Rektora i Prezydenta KPSW

Rektor i Prezydent Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej składają całej Społeczności Akademickiej, a w szczególności studentom, wykładowcom, pracownikom i ich rodzinom oraz sympatykom KPSW serdeczne życzenia Bożnarodzeniowe.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl