Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Wizyta gości z Litwy

9 września 2021 roku w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy odbyło się spotkanie z pracownikami Ministerstwa Edukacji Litwy, Narodowej Agencji Oświaty i Litewskiego Centrum Edukacji Niewidomych i Słabowidzących.

Czytaj więcej...

Uroczysty pogrzeb Żołnierzy Wyklętych

26 września 2021 roku z inicjatywy Instytutu Pamięci Narodowej, wspólnie z Inspektoratem Wsparcia Sił Zbrojnych, Wojewoda Kujawsko-Pomorski planuje zorganizować w Bydgoszczy uroczysty pogrzeb Żołnierzy Wyklętych: ppor. Tadeusza Ośki, st. sierż. Ludwika Augustyniaka i st. sierż. Floriana Dutkiewicza.

Czytaj więcej...

Przeprowadzanie egzaminów

Komunikat Prorektora ds. Kształcenia i Studentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy w sprawie przeprowadzania egzaminów kończących zajęcia, egzaminów poprawkowych oraz egzaminów dyplomowych w roku akademickim 2020/2021.

Czytaj więcej...

Enea Bydgoszcz Triathlon – będą ograniczenia w ruchu przy uczelni

Szanowni Państwo

28-29 sierpnia 2021 w Bydgoszczy odbędzie się Enea Bydgoszcz Triathlon – największa impreza triatlonowa w Polsce i jedna z największych w Europie.

W związku z tym, że zawody odbędą się w samym Centrum Miasta (z metą w okolicy HSW Łuczniczka), kierowcy muszą się liczyć w ograniczeniami w ruchu aut i czasowymi zakazami parkowania w rejonie Starego Miasta.

W czasie trwania zawodów triathloniści będą poruszać się ul. Toruńską (od Ronda Toruńskiego do Ronda Bernardyńskiego) oraz Jana Pawła II. W związku z tym zamknięta zostanie możliwość zjazdu z Ronda Toruńskiego do ul. Wojska Polskiego oraz przejazdu ul. Toruńską od Ronda Bernardyńskiego do Ronda Toruńskiego

Czytaj więcej...

Zarządzenie Rektora nr 22/2021

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z 10 sierpnia 2021 r. uchylającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki, Rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy wprowadza Zarządzenie nr 22/2021 dotyczące uchylenia odpowiednich aktów wewnętrznych KPSW.

Czytaj więcej...

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu nauk społecznych

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego wydłużył termin przesyłania zgłoszeń w konkursie na najlepszą pracę magisterską i rozprawę doktorską. Prace konkursowe, których tematyka obejmuje całą dziedzinę nauk społecznych można przesyłać do 30 września 2021 r.

Czytaj więcej...

Współpraca w ramach programu Erasmus+

Kolejną częścią wizyty było spotkanie pracowników KPSW z pracownikami Uniwersytetu Jana Amosa Komeńskiego w Pradze poświęcone dyskusji na temat funkcjonowania uczelni w czasie pandemii.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl