Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Wybierz swoją uczelnię - wybierz KPSW!

Rekrutacja na studia I i II stopnia TRWA. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł.

Czytaj więcej...

Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni

2 czerwca 2022 r. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa dołączyła do grona sygnatariuszy Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni (SOU), która stanowi wyraz dobrowolnego zaangażowania szkół wyższych w Polsce w promowanie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności w programach kształcenia oraz rozwiązaniach zarządczych i organizacyjnych uczelni.

Czytaj więcej...

Wyzwania wokół Integracji Sensorycznej

Centrum Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego KPSW w Bydgoszczy informuje, że 3-4-5.07.2022 r. odbywać się będzie konferencja naukowo-dydaktyczna /online/, której organizatorem jest Polskie Towarzystwo Integracji Sensorycznej w Warszawie przy współpracy z KPSW w Bydgoszczy pt. "Wyzwania wokół Integracji Sensorycznej".

Czytaj więcej...

10 czerwca w Bydgoszczy – obchody 10. rocznicy działalności Fundacji Watykańskiej J. Ratzinger – Benedykt XVI w Polsce

10 czerwca w Bydgoszczy odbędą się obchody Jubileuszu 10. rocznicy działalności Fundacji Watykańskiej J. Ratzinger – Benedykt XVI w Polsce i w Europie środkowej oraz współpracy z Kujawsko-Pomorską Szkołą Wyższą w Bydgoszczy. Uroczystości będą okazją do podsumowania dotychczasowej działalności oraz do dyskusji o jej nowych formach w przyszłości.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl