Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRAC DYPLOMOWYCH Z ZAKRESU KARTOGRAFII, GEOMATYKI I GEOINFORMACJI

Zapraszamy do udziału w XV Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych z zakresu Kartografii, Geomatyki i Geoinformacji, którego finał odbędzie się 6 listopada 2024 r. w Warszawie, na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej pod patronatem Dziekana Wydziału Geodezji i Kartografii oraz Przewodniczącej Oddziału Kartograficznego Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w Konkursie Prezesa GUS na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki w roku 2023

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy magisterskiej oraz najlepszej pracy doktorskiej z zakresu statystyki oraz popularyzacja wiedzy o statystyce i jej zasobach informacyjnych.Organizatorem Konkursu jest Prezes Głównego Urzędu Statystycznego.Uczestnikami Konkursu mogą być:absolwenci studiów wyższych drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich - w części dotyczącej najlepszej pracy magisterskiej z zakresu statystyki,absolwenci studiów doktoranckich – w części dotyczącej najlepszej pracy doktorskiej.

Czytaj więcej...

Konferencja naukowa na AKP - Poważna sprawa – praca i naukowa zabawa w pedagogice Montessori i Integracji Sensorycznej

W dniach 11 -12 maja w siedzibie Akademii Kujawsko-Pomorskiej odbyła się Konferencja naukowa „Poważna sprawa – praca i naukowa zabawa w pedagogice Montessori i Integracji Sensorycznej”. Głównym organizatorem konferencji było Polskie Towarzystwo Integracji Sensorycznej w Warszawie w współorganizatorem Akademia Kujawsko-Pomorska w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do aplikowania w 24. edycji Nagród Naukowych POLITYKI

Fundacja Tygodnika POLITYKA po raz 24. zaprasza młodych naukowców do aplikowania o Nagrody Naukowe POLITYKI. Do środy 12 czerwca 2024 roku na stronie polityka.pl/stypendia dostępny jest formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem przystąpienia do konkursu o 5 stypendiów po 15 tys. zł i 10 nagród finałowych po 5 tys. zł. Nazwiska piętnaściorga finalistek i finalistów ogłoszone zostaną na łamach POLITYKI 18 września, a laureatki i laureatów poznamy w październiku.

 

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl