Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Startuje konkurs "Pracodawca Pomorza i Kujaw"

Ideą konkursu jest promocja rzetelnych i innowacyjnych pracodawców działających w regionie kujawsko-pomorskim, rozwijających swoje przedsiębiorstwa w oparciu o wysokie kompetencje i stabilne relacje z pracownikami, kierujących się zasadami fair play wobec partnerów gospodarczych i społecznych oraz osiągających sukcesy w gospodarce opartej na wiedzy i innowacjach.

Kto może uczestniczyć?
W konkursie może wziąć udział każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w regionie kujawsko-pomorskim i zatrudniający pracowników.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

Nominacje można składać do 12 maja 2023 roku.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Radcą Prawnym

W ramach Tygodnia Akademickiego dnia 24 kwietnia 2023 r. w Akademii Kujawsko-Pomorskiej  obyło się spotkanie z Radcą Prawnym. Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy reprezentowali p. r.pr. Maciej Penczerzyński- Wicedziekan ds. aplikacji, p. r.pr. Gabriela Krajczewska - członek Krajowej Rady Radców Prawnych i członek Prezydium OIRP w Bydgoszczy, p. r.pr. Tomasz Furmanek - członek Komisji ds. aplikacji przy OIRP Bydgoszcz, p. r.pr. Izabela Stępkowska, p. r.pr. Łukasz Nosek- absolwent Akademii, p. r.pr. in spe Damian Aptowicz - nauczyciel akademicki naszej Akademii, p. apl radc. Monika Mierzwińska - absolwentka Akademii, p. apl. radc. Sebastian Nalazek oraz p.r.pr. dr Marta Czakowska.
 

Czytaj więcej...

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zachęcamy do udziału w uroczystych obchodach Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz 232. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które odbędą się w Bydgoszczy.

Podczas uroczystości w Bydgoszczy, które organizowane są przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych Dowódcę Garnizonu Bydgoszcz zaplanowano:

Czytaj więcej...

Tydzień akademicki - zostań radcą prawnym

”Tydzień akademicki - zostań radcą prawnym” to tytuł wydarzenia, które odbędzie się 24 kwietnia 2023 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali 318B w Akademii Kujawsko-Pomorskiej. Inicjatywa ta ma na celu przybliżenie przez radców prawnych i aplikantów radcowskich zawodu radcy prawnego.

Czytaj więcej...

Życzenia Wielkanocne

Rektor i Prezydent Akademii Kujawsko-Pomorskiej składają Społeczności Akademickiej studentom, wykładowcom, pracownikom i ich rodzinom oraz sympatykom Akademii serdeczne życzenia Wielkanocne.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl