Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Kto zdobędzie Puchar Kanclerza KPSW?

Znany jest już terminarz rozgrywek II Międzywydziałowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przechodni Kanclerza KPSW. W rywalizacji bierze udział osiem drużyn, a pierwszy mecz już w najbliższy wtorek (13 kwietnia). Mistrzów KPSW w siatkówce poznamy 4 maja!

Czytaj więcej...

Szukamy zdolnych i ambitnych!

Jeśli Twoja średnia ocen z ostatniego semestru to minimum 4,0, masz na koncie osiągnięcia naukowe lub sportowe, udzielasz się społecznie albo władasz kilkoma językami - jesteś idealnym kandydatem do Studenckiego Nobla 2010. Zgłoś się do konkursu - masz czas do 11 kwietnia 2010.

Czytaj więcej...

74. Pielgrzymka Akademicka na Jasną Górę

„Kochać - nie znaczy zawsze to samo" - to hasło tegorocznej, 74. Pielgrzymki Akademickiej na Jasną Górę, która odbędzie się 23-25 kwietnia 2010. Zapisy odbywają się za pośrednictwem ośrodków Duszpasterstwa Akademickiego: Arka (oo. Jezuici), faraDA (parafia Opatrzności Bożej), Kana (parafia NSPJ), Martyria (parafia MB Królowej Męczenników), Stryszek (Bazylika ks. Misjonarzy) i Viator (oo. Kapucyni - kościół „Klarysek"). Szczegółowy program pielgrzymki:

Czytaj więcej...

KPSW w walce z bezrobociem

Nasza uczelnia dołączyła do grona sygnatariuszy Bydgoskiego Paktu na Rzecz Zatrudnienia. To instytucja lokalnego partnerstwa, której celem jest zmniejszenie bezrobocia, poprzez działania związane ze wzrostem zatrudnienia.

Czytaj więcej...

Norweskie Stavanger z wizytą w KPSW

Wymiana doświadczeń, omawianie szczegółów współpracy między KPSW a Uniwersytetem w Stavanger, rozmowy o planach na przyszłość, ale także wywiad w „Megafonie", zwiedzanie Bydgoszczy i Torunia - tak w największym skrócie przebiegła wizyta gości z Norwegii w Polsce.

Czytaj więcej...

O doskonaleniu na kursie

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa we współpracy z Lean & PDCA Academy organizuje intensywny kurs z podstaw szczupłego produkowania (lean mfg) i ciągłego doskonalenia (kaizen) oraz głównych obszarów zastosowań. Zajęcia rozpoczynają się 17 kwietnia 2010.

Czytaj więcej...

Odkryj w sobie BOSS-a!

22 marca rozpoczęła się VII już edycja Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS (czyli Bardzo Odpowiedzialny Start w Samodzielność). Biznesmeni, trenerzy, eksperci od wizerunku przez cztery dni mówili studentom, między innymi o realizowaniu pomysłów na własny biznes, marketingu czy biznesowej stylizacji. Organizatorem spotkań było działające przy KPSW Studenckie Forum BCC.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl