Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Wejdź z nami na salony

Czy widzisz siebie w roli polityka, biznesmena, społecznika? Czy chciałbyś w przyszłości zostać liderem, szefem, osobistością salonów? Jeżeli myślisz poważnie o swojej przyszłości i marzy Ci się kariera polityka lub biznesmena, to przyjdź na spotkanie Klubu Studenckiego - Na salonach. KPSW zaprasza 17 grudnia.

Czytaj więcej...

O szkole w wielkim mieście

Jaki wpływ na wychowanie ma dziś szkoła, kościół, rodzina? Nad tymi zagadnieniami zastanawiać się będą specjaliści z regionu i wybitni goście z całego kraju, którzy uczestniczyć będą w seminariach organizowanych przez Wydział Pedagogiczny KPSW. Pierwsze z nich, z udziałem prof. dr hab. Marii Mendel z Uniwersytetu Gdańskiego, odbyło się 14 grudnia.

Czytaj więcej...

Indeks dla Mistrza Rachunkowości!

IX edycja międzyszkolnego konkursu Mistrza Rachunkowości i Finansów już za nami. W zmaganiach organizowanych przez naszą uczelnię - jak co roku - nagrodą główną jest indeks Wydziału Ekonomii KPSW i zwolnienie z opłat czesnego przez 3 lata.

Czytaj więcej...

Ambasador Federacji Rosyjskiej gościem KPSW

10 grudnia, na zaproszenie władz naszej uczelni, w Bydgoszczy gościł Dmitry Polyanskiy, Radca - Minister Ambasady Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej. Towarzyszyła mu attache Ambasady Jelena Bobrysheva.

Czytaj więcej...

Zostań wolontariuszem i wspieraj innych

Jesteś studentem lub absolwentem KPSW i chcesz zostać wolontariuszem w ramach projektu pt. "Uczelniany Ośrodek Wsparcia Społecznego KPSW w Bydgoszczy"? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję.

Czytaj więcej...

Dla palaczy ku przestrodze

Polskich palaczy w sięganiu po papierosa mają zniechęcać słowne ostrzeżenia na paczkach papierosów. Tymczasem, w wielu krajach na świecie, stosuje się zdecydowanie bardziej drastyczne ostrzeżenia obrazkowe. Część z nich prezentowana była na wystawie „Siła komunikacji antynikotynowej", którą oglądać można było w siedzibie naszej uczelni.

Czytaj więcej...

Studenci w sieci

Koło Naukowe Informatyków zaprasza na swoją nową stronę internetową, której autorami są - oczywiście - jego członkowie. Od dziś wszystkie niezbędne informacje na temat działalności koła znajdziecie na stronie www.kpsw1.blogspot.com

Szymon Hołownia i jego monopol

Szymon Hołownia, dziennikarz i publicysta, nagradzany wielokrotnie za nowatorskie podejście w pisaniu na tematy religijne, odwiedził we wtorek naszą uczelnię. W murach KPSW promował swoją najnowszą książkę „Monopol na zbawienie" i rozmawiał ze studentami, między innymi, o tym, dlaczego o religii warto pisać językiem „popteologicznym".

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl