Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Informacja

 Informujemy, że od poniedziałku do piątku wejście do budynku KPSW odbywa się przez wejście główne w budynku B, a w weekendy zjazdowe przez budynek A.

Kongres

Szanowni Państwo
 z uwagi na obecną sytuację oraz zagrożenie epidemiczne informujemy, że Kongres "Jeden świat - wiele kultur"  odbędzie się w formie hybrydowej w zaplanowanym czasie tj. 23-24 października 2020 r. .
 

Czytaj więcej...

Rekrutacja na studia do 20 października!

Rekrutacja na studia I i II stopnia NADAL TRWA. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł

Czytaj więcej...

Konkurs Ministra Rozwoju

Trwa nabór wniosków w kolejnej edycji konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju za najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie, publikacje oraz innowacyjne rozwiązania w dziedzinie geoinformacji.

Czytaj więcej...

Wybory do Samorządu Studenckiego KPSW

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do zgłaszania swoich kandydatur do Samorządu Studenckiego KPSW, które należy zgłaszać najpóźniej do 16 października 2020 roku drogą elektroniczną na adres e-mail: wyborysamorzad@kpsw.edu.pl lub pocztą tradycyjną na adres Uczelni.

Czytaj więcej...

Dzień informacyjny Erasmus+

Zapraszamy na Dzień informacyjny Erasmus + dla wykładowców, studentów i pracowników administracyjnych 16 października roku w godz 12.00-16.00. Konsultacje telefoniczne przeprowadzać będzie  w Centrum Współpracy Międzynarodowej KPSW.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl