Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Bądź z nami na Facebooku

Chcesz wiedzieć, co interesującego dzieje się w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej? Chcesz poznać nasze sukcesy i osiągnięcia? Jesteś ciekaw, na jakie wykłady i spotkania otwarte zaprosimy bydgoszczan w najbliższym czasie? Nie mogłeś uczestniczyć w naszej imprezie i chciałbyś się dowiedzieć ile straciłeś? Zajrzyj koniecznie na nasz profil na Facebooku i oglądaj filmowe relacje na You Tube!

Czytaj więcej...

Inżynieria bezpieczeństwa nowym kierunkiem w KPSW

To już 12 kierunek studiów w ofercie naszej uczelni - Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadał Wydziałowi Technicznemu uprawnienia do prowadzenia studiów na kierunku Inżynieria bezpieczeństwa. Takie studia inżynierskie to doskonała propozycja dla osób, które zainteresowane są problematyką zarządzania kryzysowego, którym marzy się praca, na przykład w urzędowym wydziale ochrony ludności albo na stanowisku inżyniera miasta.

Czytaj więcej...

Wybierz najlepiej i postaw na studia w KPSW!

Jesteśmy największą uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy, najchętniej wybieraną przez studentów w regionie, a kandydatom proponujemy najniższe czesne! Dane statystyczne przedstawia najnowszy Raport „Perspektyw". Liczby mówią same za siebie - warto studiować w KPSW!

Czytaj więcej...

Magisterskie studia na ekonomii!

Studia magisterskie na ekonomii w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej stały się faktem! Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadał Wydziałowi Ekonomiczno-Społecznemu KPSW uprawnienia do prowadzenia studiów drugiego stopnia na kierunku ekonomia.

Czytaj więcej...

KPSW to Wiarygodna Szkoła

Już po raz siódmy z rzędu nasza uczelnia otrzymała certyfikat „Wiarygodna Szkoła"! To bardzo dobra wiadomość dla naszych studentów oraz kandydatów. Wyróżnienie to jest gwarancją, że wybrali uczelnię, która funkcjonuje w zgodzie z prawem, dysponuje odpowiednią bazą dydaktyczną i zapewnia swoim studentom właściwe warunki studiowania.

Czytaj więcej...

Studia magisterskie na ekonomii - jest już pozytywna opinia PKA!

Państwowa Komisja Akredytacyjna pozytywnie zaopiniowała wniosek Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy w sprawie uruchomienia studiów magisterskich na kierunku ekonomia na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym KPSW. Decyzji ministerstwa, która pozwoli na uruchomienie naboru spodziewamy się w najbliższych dniach. Ekonomia będzie czwartym kierunkiem studiów magisterskich w KPSW!

Czytaj więcej...

Na artystyczne wakacje do Turcji

IV Międzynarodowa Letnia Akademia Sztuk Pięknych (Güzelyurt Aksaray, Kapadocja, Turcja) zaprasza studentów i wykładowców KPSW na warsztaty artystyczne. Zajęcia odbywać się będą od 17 - 30 lipca 2011 r. Akademia pokrywa wszystkie koszty związane z pobytem, a student sam opłaca podróż.

Czytaj więcej...

Uczcijmy naszą prezydencję w Radzie UE

1 lipca 2011 roku rozpoczyna się polskie przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej. Z tej okazji, w imieniu władz województwa, zapraszamy na uroczystą inaugurację pPrezydencji, która rozpocznie się w Bydgoszczy o godz. 11.45 na Starym Rynku.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl