Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Współpracujemy z Izbą Inżynierów Budownictwa

Zgłaszanie przez członków Izby propozycji do programów nauczania na kierunku budownictwo, tak by nasi absolwenci byli jak najlepiej przygotowani do egzaminów kwalifikacyjnych, nagradzanie najlepszych studentów, ścisła współpraca naukowców z praktykami. To tylko kilka korzyści wynikających z porozumienia zawartego pomiędzy naszą uczelnią a Kujawsko-Pomorską Izbą Inżynierów Budownictwa.

Czytaj więcej...

750 pedagogów z dyplomem KPSW

Blisko 750 absolwentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej odebrało 14 grudnia dyplomy ukończenia studiów. W gronie tym znaleźli się absolwenci studiów licencjackich i magisterskich na kierunku pedagogika.Uroczystość odbyła się w budynku KPSW przy ul. Piotrowskiego 12-14 (Auditorium Maximum).

Czytaj więcej...

Zbiórka na rzecz Hospicjum im. ks. J. Popiełuszki

Hospicjum im. ks. J. Popiełuszki w Bydgoszczy funkcjonuje dzięki ludziom "dobrej woli". Jeżeli macie nieużywaną pościel (kolorową), białe prześcieradła, ręczniki czy koce, możecie je przekazać na rzecz pacjentów oddziału stacjonarnego. Potrzebne są także pieluchomajtki dla dorosłych (rozmiar 2-4), rękawiczki gumowe jednorazowe (rozmiar S i M), środki higieny osobistej (żele do kąpieli, balsamy do ciała, szampony, maść przeciwodleżynowa "sudocrem").

Dary prosimy składać w Bibliotece Głównej KPSW przy ul. Piotrowskiego 12-14 w godz. 8-16. Akcja trwa do końca grudnia 2010 roku.

Zostań Świętym Mikołajem!

Koło Młodych Pedagogów i Koło Wolontariatu KPSW organizują zbiórkę zabawek, książek oraz różnego rodzaju materiałów biurowych dla dzieci ze świetlicy "Nasz Kącik" przy MONARZE w Bydgoszczy. Pomóż dzieciom przeżyć lepsze święta! Czekamy na dary w dniach od 9 do 16 grudnia 2010. Zbiórka odbywa się przy portierniach KPSW przy ul. Toruńskiej 55-57 oraz ul. Piotrowskiego 12-14.

Artyści z Albanii będą gościć w KPSW

Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników KPSW na spotkanie z artystami z Albanii, które odbędzie się 13 grudnia o godz. 11.30. Naszymi gośćmi będą: Dziekan Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk w Tiranie - prof. Sadik Spahija, Kierownik Departamentu Malarstwa prof. Fatmir Miziri, artysta i nauczyciel w szkole artystycznej Oert Miziri oraz wykładowca fotografii Akademii Sztuk w Tiranie Albes Fusha.

Czytaj więcej...

Jubileusz Mistrza Rachunkowości

Zapraszamy na jubileuszową X edycję konkursu Mistrza Rachunkowości i Finansów organizowaną przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny KPSW oraz Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy. Nagrodą główną jest indeks na ekonomię oraz zwolnienie z opłat czesnego. Zmagania kilkudziesięciu uczniów z całego kraju rozpoczną się 9 grudnia 2010 o godz. 10.45.

Czytaj więcej...

200 kilo Słodkich Serc!

200 kilogramów słodyczy, a także zabawki, artykuły papiernicze i książki - to efekt naszej dzisiejszej zbiórki podczas Meczu Słodkich Serc. Wszystkie dary przekażemy podopiecznym dwóch świetlic socjoterapeutycznych - "Skrzat" i działającej przy Zespole Szkół nr 7.
Raz jeszcze, w imieniu studentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej oraz koszykarzy KPSW Astoria dziękujemy! Zdjęcia z imprezy obejrzeć można w naszej Galerii www!

Nabór na prawo rozpoczęty

Zapraszamy na studia w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej na kierunku prawo. Jesteśmy jedyną uczelnią niepubliczną, która prowadzi kształcenie na tym kierunku!

Nabór kandydatów już się rozpoczął. Szczegółowych informacji udziela Biuro Rekrutacji przy ul. Piotrowskiego 12-14, tel. 52 322 03 22 lub rekrutacja@kpsw.edu.pl

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl