Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

Ruszyła XVII edycja Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, charytatywnej akcji organizowanej przez Caritas. Pieniądze ze sprzedaży świec przekazane zostaną na pomoc wielodzietnym rodzinom. Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem „Zapalmy dzieciom światło nadziei", a włączyła się w nią także nasza uczelnia. Świece kupić można w Klubie Paragraf przy ul. Piotrowskiego 12-14.

Życzenia dla wszystkich Wolontariuszy

5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji, Wolontariuszom naszej uczelni, składamy najserdeczniejsze życzenia - wytrwałości w działaniu oraz pogody ducha na każdy dzień. Wszystkich, którzy dotąd nie mieli okazji zetknąć się z tego typu działalnością, a mają ochotę i czas, by pomagać innym prosimy o kontakt z Kołem Wolontariatu KPSW - wolontariat.kpsw@wp.pl

Czytaj więcej...

Walcz o staż w biurze europosła

Poseł Janusz Zemke ogłasza nabór kandydatów na staże europejskie w zagranicznych i krajowych biurach poselskich. O miejsca ubiegać się mogą studenci kierunków: prawa, stosunków międzynarodowych, politologii, bezpieczeństwa narodowego, bezpieczeństwa wewnętrznego, europeistyki, logistyki, transportu oraz turystyki i rekreacji. Nabór trwa do 17 grudnia.

Czytaj więcej...

Warto rozmawiać z Janem Pospieszalskim

Media (nie) kłamią? - na to pytanie i wiele innych będzie się starał odpowiedzieć Jan Pospieszalski, muzyk, aranżer i kompozytor, publicysta, autor programów radiowych i telewizyjnych, m.in. „Warto rozmawiać". Jan Pospieszalski przyjął zaproszenie na spotkanie Bydgoskiego Klubu Frondy, które odbędzie się 30 listopada (wtorek) o godz. 19.30 do Auli Domu Parafialnego (ul. Bołtucia 5, Fordon).

Absolwenci odebrali dyplomy

3 grudnia 2010 grupa blisko 450 absolwentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej odebrała dyplomy ukończenia studiów. W dyplomatorium wzieli udział absolwenci administracji, ekonomii, stosunków międzynarodowych oraz - po raz pierwszy w historii naszej uczelni - filologii angielskiej. Uroczystość odbyła się w Auditorium Maximum w budynku przy ul. Piotrowskiego 12.

Czytaj więcej...

Znów gramy Mecz Słodkich Serc!

4 grudnia (sobota) zapraszamy o godz. 16.30 do hali Zespołu Szkół nr 7 przy ul. Waryńskiego 1 (os. Błonie) na „Mecz Słodkich Serc"! To czwarta już edycja charytatywnej akcji organizowanej przez studentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej i koszykarzy KPSW Astoria. Liczymy, że dzięki sercom i hojności kibiców znów uda się pobić ubiegłoroczny rekord! W tym zbiórka nie ogranicza się tylko do hali sportowej, ale przenosi również do budynków KPSW. Od 4 do 6 grudnia na terenie uczelni zbieramy dary dla najbardziej potrzebujących.

Czytaj więcej...

Radio Megafon zaprasza do swojej redakcji!

W najbliższy poniedziałek (29 listopada) zapraszamy wszystkich słuchaczy do wspólnej zabawy z Radiem Megafon. Przez cały dzień audycje na żywo, pełne interesujących informacji, konkursów i gości. Startujemy od 11.00.

Czytaj więcej...

Zalicz praktyki w Samorządzie Studenckim

Członkowie Samorządu Studenckiego KPSW, którzy aktywnie włączają się w jego działalność, mogą w ten sposób odbyć również praktyki studenckie. O zaliczenie w formie prac wolontariackich, starać się mogą studenci filologii, administracji, ekonomii, stosunków międzynarodowych oraz pedagogiki (z wyjątkiem specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna). Najbliższe spotkanie samorządu - we wtorek, 23 listopada o godz. 17 (ul. Piotrowskiego 12, sala 112).

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl