Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Konkurs dla młodych inżynierów

Konkurs dla Młodych Inżynierów to jeden z najpoważniejszych konkursów dedykowanych studentom oraz młodym absolwentom budownictwa. Konkurs wspiera studentów wydziałów budownictwa oraz młodych inżynierów w ich twórczym, zawodowym rozwoju.

Czytaj więcej...

Zapisz się na studia i zyskaj 885 zł!

Rekrutacja na studia I i II stopnia NADAL TRWA. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł

Czytaj więcej...

XX Dzień Papieski "Totus Tuus"

Młodzieżowa Rada Programowa Diecezji Bydgoskiej oraz Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego Martyria przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego województwa kujawsko-pomorskiego  serdecznie zapraszają mieszkańców naszego województwa do przeżycia wyjątkowego koncertu dedykowanego św. Janowi Pawłowi II w ramach ogólnopolskich obchodów XX Dnia Papieskiego pt. "Totus Tuus" w 100. rocznicę jego urodzin.
  

Czytaj więcej...

Pokaz filmu „Wojtyła. Śledztwo

Bydgoski Klub Frondy organizuje  pokaz filmu „Wojtyła. Śledztwo" 12 października 2020r. o godz. 19.30 w Kinie HELIOS- Bydgoszcz, bilety w cenie 13 zł,  zapisy pod telefonem: 602 480 763.

Czytaj więcej...

Konkurs na najlepsze prace dyplomowe

Konkursu na najlepsze prace dyplomowe obronione na kierunku geodezja i kartografia organizowany jest przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich oraz Główny Urząd Geodezji i Kartografii pod patronatem Głównego Geodety Kraju.

Czytaj więcej...

Gaudeamus Igitur 2020/2021

Gaudeamus Igitur zabrzmiał w murach Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Oficjalna część Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021 rozpoczęła się 3 października o godz. 12.00 w Auditorium Maximum w głównej siedzibie Uczelni przy ul. Toruńskiej 55-57. Uroczystość transmitowana była na żywo przez uczelnianą telewizję.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl