Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Zbiórka na rzecz Hospicjum im. ks. J. Popiełuszki

Hospicjum im. ks. J. Popiełuszki w Bydgoszczy funkcjonuje dzięki ludziom "dobrej woli". Jeżeli macie nieużywaną pościel (kolorową), białe prześcieradła, ręczniki czy koce, możecie je przekazać na rzecz pacjentów oddziału stacjonarnego. Potrzebne są także pieluchomajtki dla dorosłych (rozmiar 2-4), rękawiczki gumowe jednorazowe (rozmiar S i M), środki higieny osobistej (żele do kąpieli, balsamy do ciała, szampony, maść przeciwodleżynowa "sudocrem").

Dary prosimy składać w Bibliotece Głównej KPSW przy ul. Piotrowskiego 12-14 w godz. 8-16. Akcja trwa do końca grudnia 2010 roku.

Zostań Świętym Mikołajem!

Koło Młodych Pedagogów i Koło Wolontariatu KPSW organizują zbiórkę zabawek, książek oraz różnego rodzaju materiałów biurowych dla dzieci ze świetlicy "Nasz Kącik" przy MONARZE w Bydgoszczy. Pomóż dzieciom przeżyć lepsze święta! Czekamy na dary w dniach od 9 do 16 grudnia 2010. Zbiórka odbywa się przy portierniach KPSW przy ul. Toruńskiej 55-57 oraz ul. Piotrowskiego 12-14.

Artyści z Albanii będą gościć w KPSW

Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników KPSW na spotkanie z artystami z Albanii, które odbędzie się 13 grudnia o godz. 11.30. Naszymi gośćmi będą: Dziekan Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk w Tiranie - prof. Sadik Spahija, Kierownik Departamentu Malarstwa prof. Fatmir Miziri, artysta i nauczyciel w szkole artystycznej Oert Miziri oraz wykładowca fotografii Akademii Sztuk w Tiranie Albes Fusha.

Czytaj więcej...

Jubileusz Mistrza Rachunkowości

Zapraszamy na jubileuszową X edycję konkursu Mistrza Rachunkowości i Finansów organizowaną przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny KPSW oraz Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy. Nagrodą główną jest indeks na ekonomię oraz zwolnienie z opłat czesnego. Zmagania kilkudziesięciu uczniów z całego kraju rozpoczną się 9 grudnia 2010 o godz. 10.45.

Czytaj więcej...

200 kilo Słodkich Serc!

200 kilogramów słodyczy, a także zabawki, artykuły papiernicze i książki - to efekt naszej dzisiejszej zbiórki podczas Meczu Słodkich Serc. Wszystkie dary przekażemy podopiecznym dwóch świetlic socjoterapeutycznych - "Skrzat" i działającej przy Zespole Szkół nr 7.
Raz jeszcze, w imieniu studentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej oraz koszykarzy KPSW Astoria dziękujemy! Zdjęcia z imprezy obejrzeć można w naszej Galerii www!

Nabór na prawo rozpoczęty

Zapraszamy na studia w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej na kierunku prawo. Jesteśmy jedyną uczelnią niepubliczną, która prowadzi kształcenie na tym kierunku!

Nabór kandydatów już się rozpoczął. Szczegółowych informacji udziela Biuro Rekrutacji przy ul. Piotrowskiego 12-14, tel. 52 322 03 22 lub rekrutacja@kpsw.edu.pl

Czytaj więcej...

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

Ruszyła XVII edycja Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, charytatywnej akcji organizowanej przez Caritas. Pieniądze ze sprzedaży świec przekazane zostaną na pomoc wielodzietnym rodzinom. Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem „Zapalmy dzieciom światło nadziei", a włączyła się w nią także nasza uczelnia. Świece kupić można w Klubie Paragraf przy ul. Piotrowskiego 12-14.

Życzenia dla wszystkich Wolontariuszy

5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji, Wolontariuszom naszej uczelni, składamy najserdeczniejsze życzenia - wytrwałości w działaniu oraz pogody ducha na każdy dzień. Wszystkich, którzy dotąd nie mieli okazji zetknąć się z tego typu działalnością, a mają ochotę i czas, by pomagać innym prosimy o kontakt z Kołem Wolontariatu KPSW - wolontariat.kpsw@wp.pl

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl