Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Walcz o staż w biurze europosła

Poseł Janusz Zemke ogłasza nabór kandydatów na staże europejskie w zagranicznych i krajowych biurach poselskich. O miejsca ubiegać się mogą studenci kierunków: prawa, stosunków międzynarodowych, politologii, bezpieczeństwa narodowego, bezpieczeństwa wewnętrznego, europeistyki, logistyki, transportu oraz turystyki i rekreacji. Nabór trwa do 17 grudnia.

Czytaj więcej...

Warto rozmawiać z Janem Pospieszalskim

Media (nie) kłamią? - na to pytanie i wiele innych będzie się starał odpowiedzieć Jan Pospieszalski, muzyk, aranżer i kompozytor, publicysta, autor programów radiowych i telewizyjnych, m.in. „Warto rozmawiać". Jan Pospieszalski przyjął zaproszenie na spotkanie Bydgoskiego Klubu Frondy, które odbędzie się 30 listopada (wtorek) o godz. 19.30 do Auli Domu Parafialnego (ul. Bołtucia 5, Fordon).

Absolwenci odebrali dyplomy

3 grudnia 2010 grupa blisko 450 absolwentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej odebrała dyplomy ukończenia studiów. W dyplomatorium wzieli udział absolwenci administracji, ekonomii, stosunków międzynarodowych oraz - po raz pierwszy w historii naszej uczelni - filologii angielskiej. Uroczystość odbyła się w Auditorium Maximum w budynku przy ul. Piotrowskiego 12.

Czytaj więcej...

Znów gramy Mecz Słodkich Serc!

4 grudnia (sobota) zapraszamy o godz. 16.30 do hali Zespołu Szkół nr 7 przy ul. Waryńskiego 1 (os. Błonie) na „Mecz Słodkich Serc"! To czwarta już edycja charytatywnej akcji organizowanej przez studentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej i koszykarzy KPSW Astoria. Liczymy, że dzięki sercom i hojności kibiców znów uda się pobić ubiegłoroczny rekord! W tym zbiórka nie ogranicza się tylko do hali sportowej, ale przenosi również do budynków KPSW. Od 4 do 6 grudnia na terenie uczelni zbieramy dary dla najbardziej potrzebujących.

Czytaj więcej...

Radio Megafon zaprasza do swojej redakcji!

W najbliższy poniedziałek (29 listopada) zapraszamy wszystkich słuchaczy do wspólnej zabawy z Radiem Megafon. Przez cały dzień audycje na żywo, pełne interesujących informacji, konkursów i gości. Startujemy od 11.00.

Czytaj więcej...

Zalicz praktyki w Samorządzie Studenckim

Członkowie Samorządu Studenckiego KPSW, którzy aktywnie włączają się w jego działalność, mogą w ten sposób odbyć również praktyki studenckie. O zaliczenie w formie prac wolontariackich, starać się mogą studenci filologii, administracji, ekonomii, stosunków międzynarodowych oraz pedagogiki (z wyjątkiem specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna). Najbliższe spotkanie samorządu - we wtorek, 23 listopada o godz. 17 (ul. Piotrowskiego 12, sala 112).

Czytaj więcej...

Konferencja na podsumowanie projektu

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli uczelni wyższych, wykładowców, pracowników oraz wszystkich zainteresowanych tematyką dialogu międzynarodowego, do udziału w konferencji podsumowującej projekt pt. „Internacjonalizacja oraz podnoszenie kultury jakości kształcenia jako źródła reformy instytucjonalnej".

Czytaj więcej...

Wiele kultur-jeden świat

Goście z kilku zagranicznych uniwersytetów i naukowcy z uznanych polskich ośrodków dyskutować będą w Bydgoszczy na temat problemów wielokulturowości. Organizatorem I Międzynarodowej Konferencji „Wiele kultur-jeden świat", która odbędzie się 18 i 19 listopada jest Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa (u. Piotrowskiego 12-14, Aula Magna).

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl