Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Czy żona powinna słuchać męża?

Dr Jacek Pulikowski, autor wielu popularnych książek traktujących o partnerstwie i relacjach w rodzinie był 9 czerwca gościem KPSW. Na spotkanie zatytułowane "Czy żona powinna słuchać męża?" przyszło wielu bydgoszczan. Po dwugodzinnym wykładzie, zakończonym dyskusją słuchacze mieli okazję kupić książki autorstwa Jacka Pulikowskiego i zdobyć jego autograf.

Czytaj więcej...

Pierwszy turniej tenisa stołowego

Klub Uczelniany AZS zaprasza studentów KPSW na Indywidualne Mistrzostwa Kujawsko - Pomorskiej Szkoły Wyższej w tenisie stołowym. Turniej odbędzie się po raz pierwszy, a rozegrany zostanie w kategoriach indywidualnych: kobiet i mężczyzn. Zgłoszenia można nadsyłać do 7 czerwca.

Czytaj więcej...

Uczennice I LO bezkonkurencyjne

Zwycięzcy, a dokładnie zwyciężczynie III edycji Dyktanda z Języka Angielskiego pojawiły się w poniedziałek w KPSW, by odebrać zasłużone nagrody. Wszystkie laureatki, które wzięły udział w uroczystości są uczennicami I LO. Jedyny rodzynek w tym gronie - uczeń IX LO i zdobywca III miejsca, w spotkaniu nie mógł uczestniczyć.

Czytaj więcej...

KPSW z medalem Lodołamaczy

Nasza uczelnia otrzymała brązowy medal w konkursie Lodołamacze, w kategorii Pracodawca - nieprzedsiębiorca. Nagroda została przyznana za szczególną wrażliwość społeczną i odpowiedzialną politykę personalną uwzględniającą potrzeby osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

Noblistka z KPSW - Agnieszka Dolacinska

Agnieszka Dolacinska, studentka pedagogiki KPSW, znalazła się w gronie regionalnych finalistów Konkursu „Studencki Nobel 2010". Pani Agnieszka ulokowała się na III pozycji w województwie i jest jedyną reprezentantką uczelni niepublicznej w tym gronie. Zwycięzcą Studenckiego Nobla 2010 w województwie został student prawa UMK - Karol Smoter, II miejsce zdobyła Alicja Bania z UKW. Wszystkim laureatom gratulujemy!

Czytaj więcej...

KPSW Astoria w I lidze!

Po zaciętym i bardzo emocjonującym meczu koszykarze KPSW Astoria wygrali najważniejsze w tym sezonie spotkanie i wywalczyli awans do I ligi! To niezwykłe widowisko w hali przy ul. Królowej Jadwigi oglądały setki wiernych kibiców drużyny. Zawodnikom, trenerom i wszystkim członkom zespołu KPSW Astoria gratulujemy!

Czytaj więcej...

Sobota w kajaku

Ponad 40 studentów i pracowników Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej wzięło udział w III Spływie Papieskim rzeką Brdą na trasie Mylof-Woziwoda. Honorowy patronat nad imprezą, która odbyła się 15 maja, objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl