Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Radio Megafon zaprasza do swojej redakcji!

W najbliższy poniedziałek (29 listopada) zapraszamy wszystkich słuchaczy do wspólnej zabawy z Radiem Megafon. Przez cały dzień audycje na żywo, pełne interesujących informacji, konkursów i gości. Startujemy od 11.00.

Czytaj więcej...

Zalicz praktyki w Samorządzie Studenckim

Członkowie Samorządu Studenckiego KPSW, którzy aktywnie włączają się w jego działalność, mogą w ten sposób odbyć również praktyki studenckie. O zaliczenie w formie prac wolontariackich, starać się mogą studenci filologii, administracji, ekonomii, stosunków międzynarodowych oraz pedagogiki (z wyjątkiem specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna). Najbliższe spotkanie samorządu - we wtorek, 23 listopada o godz. 17 (ul. Piotrowskiego 12, sala 112).

Czytaj więcej...

Konferencja na podsumowanie projektu

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli uczelni wyższych, wykładowców, pracowników oraz wszystkich zainteresowanych tematyką dialogu międzynarodowego, do udziału w konferencji podsumowującej projekt pt. „Internacjonalizacja oraz podnoszenie kultury jakości kształcenia jako źródła reformy instytucjonalnej".

Czytaj więcej...

Wiele kultur-jeden świat

Goście z kilku zagranicznych uniwersytetów i naukowcy z uznanych polskich ośrodków dyskutować będą w Bydgoszczy na temat problemów wielokulturowości. Organizatorem I Międzynarodowej Konferencji „Wiele kultur-jeden świat", która odbędzie się 18 i 19 listopada jest Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa (u. Piotrowskiego 12-14, Aula Magna).

Czytaj więcej...

Poznaj nowy Zarząd Samorządu Studenckiego KPSW

9 listopada odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Studenckiego KPSW, podczas którego wybrany został zarząd, członkowie komisji i przedstawiciele do Senatu KPSW. Przewodniczącą Samorządu została Karolina Mrozik-Gliszczyńska (I rok administracji, studia II stopnia, niestacjonarne), a jej zastępcą Tomasz Warda (II rok administracji, studia I stopnia, niestacjonarne). Sekretarzem Samorządu został Tomasz Kosicki (II rok administracji, studia I stopnia, niestacjonarne).

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w KPSW

15 listopada rozpoczyna się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, którego celem jest promocja przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. „Tygodnie" organizowane są równocześnie w 78 krajach, od kilku lat także w Polsce. W Bydgoszczy w ich organizację włącza się także nasza uczelnia, która przygotowała dla studentów szereg warsztatów kształtujących liczne, przydatne umiejętności. Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.

Czytaj więcej...

Caritas poszukuje studentów-wolontariuszy

Jeśli chcesz zaangażować się w pracę na rzecz innych i bliska jest ci idea pomocy najbardziej potrzebującym, Zespół Charytatywny Caritas im. Matki Teresy z Kalkuty przy Kościele Ojców Jezuitów w Bydgoszczy zaprasza do współpracy.

Czytaj więcej...

Biblioteka czynna krócej

W najbliższy piatek, 12 listopada BIBLIOTEKA GŁóWNA KPSW będzie czynna krócej. Z wypożyczalni oraz czytelni będzie można korzystać w godzinach 9.00 - 17.00.

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl