Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

W najbliższy weekend zajęcia odwołane

Ze względu na zaplanowane na najbliższy weekend uroczystości żałobne oraz pogrzeb Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i Jego Małżonki, Jego Magnificencja Rektor KPSW odwołuje zajęcia dydaktyczne w dniach 17 i 18 kwietnia 2010.

W weekend nieczynne będą także inne jednostki, m.in. Biblioteka Główka KPSW, Kwestura, Studium Praktyk, Sekcja Stypendiów, Dziekanaty Wydziałów: Administracji i Stosunków Międzynarodowych, Ekonomii, Filologicznego, Pedagogicznego i Technicznego .

Turniej siatkówki przesunięty o tydzień

W związku z żałobą narodową i odwołaniem przez władze uczelni imprez sportowych, pierwsze rozgrywki o Puchar Kanclerza w Piłkę Siatkową zostają przesunięte na przyszły tydzień. To samo dotyczy terminów kolejnych meczy.

Kto zdobędzie Puchar Kanclerza KPSW?

Znany jest już terminarz rozgrywek II Międzywydziałowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przechodni Kanclerza KPSW. W rywalizacji bierze udział osiem drużyn, a pierwszy mecz już w najbliższy wtorek (13 kwietnia). Mistrzów KPSW w siatkówce poznamy 4 maja!

Czytaj więcej...

Szukamy zdolnych i ambitnych!

Jeśli Twoja średnia ocen z ostatniego semestru to minimum 4,0, masz na koncie osiągnięcia naukowe lub sportowe, udzielasz się społecznie albo władasz kilkoma językami - jesteś idealnym kandydatem do Studenckiego Nobla 2010. Zgłoś się do konkursu - masz czas do 11 kwietnia 2010.

Czytaj więcej...

74. Pielgrzymka Akademicka na Jasną Górę

„Kochać - nie znaczy zawsze to samo" - to hasło tegorocznej, 74. Pielgrzymki Akademickiej na Jasną Górę, która odbędzie się 23-25 kwietnia 2010. Zapisy odbywają się za pośrednictwem ośrodków Duszpasterstwa Akademickiego: Arka (oo. Jezuici), faraDA (parafia Opatrzności Bożej), Kana (parafia NSPJ), Martyria (parafia MB Królowej Męczenników), Stryszek (Bazylika ks. Misjonarzy) i Viator (oo. Kapucyni - kościół „Klarysek"). Szczegółowy program pielgrzymki:

Czytaj więcej...

KPSW w walce z bezrobociem

Nasza uczelnia dołączyła do grona sygnatariuszy Bydgoskiego Paktu na Rzecz Zatrudnienia. To instytucja lokalnego partnerstwa, której celem jest zmniejszenie bezrobocia, poprzez działania związane ze wzrostem zatrudnienia.

Czytaj więcej...

Norweskie Stavanger z wizytą w KPSW

Wymiana doświadczeń, omawianie szczegółów współpracy między KPSW a Uniwersytetem w Stavanger, rozmowy o planach na przyszłość, ale także wywiad w „Megafonie", zwiedzanie Bydgoszczy i Torunia - tak w największym skrócie przebiegła wizyta gości z Norwegii w Polsce.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl