Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

W Filharmonii Pomorskiej rozbrzmiało Gaudeamus

Tym samym, prawie 7 tysięcy studentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej zainaugurowało 2 października nowy rok akademicki. W sobotę sala koncertowa Filharmonii Pomorskiej wypełniła się po brzegi. W uroczystości licznie uczestniczyli przedstawiciele uczelni, zwłaszcza studenci I roczników, a także zaproszeni goście.

Czytaj więcej...

Daj się zobaczyć po szkoleniu

Jak zaplanować skuteczną strategię marketingową? Jak młody przedsiębiorca powinien kreować swój wizerunek? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, przestaną być tajemnicą dla osób, które skorzystają z bezpłatnego szkolenia „Daj się zobaczyć". Warsztaty przeznaczone są dla studentów, doktorantów i pracowników naukowych.

Czytaj więcej...

Zapisz malucha do weekendowego przedszkola KPSW

Ruszają zapisy do przedszkola dla dzieci studentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Placówka ta powstaje z myślą o uczących się młodych mamach i ojcach, którzy będą mogli w weekendy pozostawiać dzieci pod opieką nauczycieli z Przedszkola Niepublicznego „Kacperek".

Czytaj więcej...

Jej portret. Bośnia i Hercegowina

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa zaprasza do obejrzenia wyjątkowej wystawy zdjęć zatytułowanej „Jej portret. Bośnia i Hercegowina". Autorami fotografii są Paulina Hasse-Wiśniewska i Ryszard Wszołek. Ich prace oglądać można do końca września w galerii Domu Mody Drukarnia.

Czytaj więcej...

Student KPSW Akademickim Mistrzem Świata!

Mariusz Kujawski, kajakarz Zawiszy i student Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej, nie miał sobie równych podczas Akademickich Mistrzostw Świata - na torze poznańskiej Malty zdobył dwa złote (K-2 1000 i 500m) i jeden brązowy medal (K-4 200 m). Ze srebrnym krążkiem wrócił z mistrzostw także inny nasz student - Piotr Siemionowski (K-1 200 m), a z brązowym - Piotr Kuleta (C-2 1000m). Kolejny student KPSW - Rafał Maroń zajął 5 miejsce (K-4 1000m). Kanclerz Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej Roman Czakowski zaprosił kajakarzy na uroczyste spotkanie, by osobiście pogratulować sukcesów i wręczyć pamiątkowe upominki.

Czytaj więcej...

Praca socjalna - nowy kierunek na KPSW

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy otrzymała zgodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie studiów pierwszego stopnia (licencjackich) na kierunku praca socjalna.

Czytaj więcej...

Wolontariusze z misją w Indiach

W poniedziałek, 16 sierpnia 2010 roku do Indii wyruszyła grupa bydgoskich wolontariuszy. To już druga wyprawa studentów działających w ramach projektu „Studenci dla Indii" - wolontariackiej misji Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej.

Czytaj więcej...

Studia nie tylko dla przyszłych dziennikarzy

Marzysz o pracy w telewizyjnym studiu? Lubisz pisać i chcesz się dowiedzieć, jak tworzyć fascynujące reportaże? Ucz się od najlepszych! Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy otrzymała zgodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie studiów licencjackich na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl