Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

To nie jest zwykły kalendarz...

Indie 2010 to kalendarz - cegiełka. Dochód z jego sprzedaży, prowadzonej przez wolontariuszy, przeznaczony jest na pomoc dzieciom w Indiach. Autorami zdjęć do kalendarza oraz jego opracowania graficznego są młodzi ludzie uczestniczący w międzynarodowej misji wolontariackiej, propagowanej przez Międzynarodowe Centrum Nauki i Edukacji KPSW.

Czytaj więcej...

Na kibiców KPSW Astoria można liczyć!

Tak jak rok i dwa lata temu, Mecz Słodkich Serc zakończył się sukcesem, i to nie tylko sportowym. Dzięki hojności kibiców Asty zebraliśmy około 250 kilogramów słodyczy, jedzenia, ale także książek, przyborów szkolnych i zabawek. Do części potrzebujących dotrzemy jeszcze przed świętami, do pozostałych tuż po nowym roku!

Czytaj więcej...

Gwiazdka Dzieciom

Studenci pedagogiki (studiów niestacjonarnych) Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy byli organizatorami wyjatkowej imprezy dla najmłodszych - podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz świetlic socjoterapeutycznych.

Czytaj więcej...

O konsekwencjach emigracji z udziałem KPSW

O eurosieroctwie, emocjonalnych, pedagogicznych i prawnych konsekwencjach zarobkowej migracji, dyskutowano podczas konferencji zorganizowanej przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Swój udział mieli w niej także specjaliści z naszej uczelni, którzy zajmują się badaniami nad tym zjawiskiem.

Czytaj więcej...

To były KULTowe otrzęsiny

Otrzęsiny pierwszych roczników za nami! 15 grudnia studenci kilku bydgoskich uczelni bawili się w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka". Dla bydgoskich studentów zagrał KULT, a bawić się można było do rana z DJ-ami Kalwi&Remi.

Wejdź z nami na salony

Czy widzisz siebie w roli polityka, biznesmena, społecznika? Czy chciałbyś w przyszłości zostać liderem, szefem, osobistością salonów? Jeżeli myślisz poważnie o swojej przyszłości i marzy Ci się kariera polityka lub biznesmena, to przyjdź na spotkanie Klubu Studenckiego - Na salonach. KPSW zaprasza 17 grudnia.

Czytaj więcej...

O szkole w wielkim mieście

Jaki wpływ na wychowanie ma dziś szkoła, kościół, rodzina? Nad tymi zagadnieniami zastanawiać się będą specjaliści z regionu i wybitni goście z całego kraju, którzy uczestniczyć będą w seminariach organizowanych przez Wydział Pedagogiczny KPSW. Pierwsze z nich, z udziałem prof. dr hab. Marii Mendel z Uniwersytetu Gdańskiego, odbyło się 14 grudnia.

Czytaj więcej...

Indeks dla Mistrza Rachunkowości!

IX edycja międzyszkolnego konkursu Mistrza Rachunkowości i Finansów już za nami. W zmaganiach organizowanych przez naszą uczelnię - jak co roku - nagrodą główną jest indeks Wydziału Ekonomii KPSW i zwolnienie z opłat czesnego przez 3 lata.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl