Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

E-księgi bez żadnych tajemnic

„Nowa elektroniczna księga wieczysta w obrocie nieruchomościami" - taki tytuł nosiła konferencja przygotowana przez Wydział Administracji i Stosunków Międzynarodowych KPSW. Problematykę związaną z tą tematyką przybliżyli studentom, m.in. pracownicy Sądu Rejonowego w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Czytaj więcej...

Zobaczyli jak pracuje geodeta

Wykładowcy i studenci Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej aktywnie włączyli się w przygotowanie imprez w ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki. Na warsztach i pokazach chętnych nie brakowało.

Czytaj więcej...

BOSS After Party

Bydgoskie Studenckie Forum Business Centre Club i klub Papagayo zapraszają na Boss After Party, czyli na zabawę w latynoskich rytmach. Nazwa imprezy nawiązuje do Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS, który w marcu odbywał się w KPSW oraz innych bydgoskich uczelniach.

Czytaj więcej...

Czy żona powinna słuchać męża?

Dr Jacek Pulikowski, autor wielu popularnych książek traktujących o partnerstwie i relacjach w rodzinie był 9 czerwca gościem KPSW. Na spotkanie zatytułowane "Czy żona powinna słuchać męża?" przyszło wielu bydgoszczan. Po dwugodzinnym wykładzie, zakończonym dyskusją słuchacze mieli okazję kupić książki autorstwa Jacka Pulikowskiego i zdobyć jego autograf.

Czytaj więcej...

Pierwszy turniej tenisa stołowego

Klub Uczelniany AZS zaprasza studentów KPSW na Indywidualne Mistrzostwa Kujawsko - Pomorskiej Szkoły Wyższej w tenisie stołowym. Turniej odbędzie się po raz pierwszy, a rozegrany zostanie w kategoriach indywidualnych: kobiet i mężczyzn. Zgłoszenia można nadsyłać do 7 czerwca.

Czytaj więcej...

Uczennice I LO bezkonkurencyjne

Zwycięzcy, a dokładnie zwyciężczynie III edycji Dyktanda z Języka Angielskiego pojawiły się w poniedziałek w KPSW, by odebrać zasłużone nagrody. Wszystkie laureatki, które wzięły udział w uroczystości są uczennicami I LO. Jedyny rodzynek w tym gronie - uczeń IX LO i zdobywca III miejsca, w spotkaniu nie mógł uczestniczyć.

Czytaj więcej...

KPSW z medalem Lodołamaczy

Nasza uczelnia otrzymała brązowy medal w konkursie Lodołamacze, w kategorii Pracodawca - nieprzedsiębiorca. Nagroda została przyznana za szczególną wrażliwość społeczną i odpowiedzialną politykę personalną uwzględniającą potrzeby osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

Noblistka z KPSW - Agnieszka Dolacinska

Agnieszka Dolacinska, studentka pedagogiki KPSW, znalazła się w gronie regionalnych finalistów Konkursu „Studencki Nobel 2010". Pani Agnieszka ulokowała się na III pozycji w województwie i jest jedyną reprezentantką uczelni niepublicznej w tym gronie. Zwycięzcą Studenckiego Nobla 2010 w województwie został student prawa UMK - Karol Smoter, II miejsce zdobyła Alicja Bania z UKW. Wszystkim laureatom gratulujemy!

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl