Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Studia magisterskie na administracji w KPSW!

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadał Wydziałowi Administracji i Stosunków Międzynarodowych Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy uprawnienia do prowadzenia studiów drugiego stopnia na kierunku administracja. Zainteresowanych studiami w trybie niestacjonarnym zapraszamy na spotkanie 31 października o godz. 10 (sala 112), ul. Piotrowskiego 12.

Czytaj więcej...

Spotkanie dla przyszłych wolontariuszy

Chcesz pomagać innym i włączyć się w promowaną przez naszą uczelnię ideę międzynarodowego wolontariatu w Indiach? Zapraszamy 5 listopada 2009 na spotkania z koordynatorem wolontariatu - ks. Grzegorzem Bochenkiem. Organizujemy je w dwóch miejscach: o godz. 11 przy ul. Piotrowskiego 12 (sala 308) i o 13.15 w budynku przy ul. Toruńskiej (sala 112). Do udziału zachęcamy, nie tylko studentów naszej uczelni, ale wszystkich, którzy czują potrzebę niesienia pomocy innym.

Czytaj więcej...

Zgoda PKA na kształcenie magisterskie na administracji!

Państwowa Komisja Akredytacyjna pozytywnie zaopiniowała wniosek Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy w sprawie uruchomienia studiów magisterskich na kierunku administracja na Wydziale Administracji i Stosunków Międzynarodowych KPSW.

Czytaj więcej...

O tłumaczeniach poza tekstem

Kto pracuje jako tłumacz lub dopiero marzy mu się taka praca, nie mógł przeoczyć wykładu zatytułowanego „Translating outside the text", który wygłosił w KPSW dr Yong Zhong. Spotkanie z pochodzącym z Chin tłumaczem, etnografem, twórcą filmów dokumentalnych, a obecnie pracownikiem University of New South Wales w Australii odbyło się 22 października.

Czytaj więcej...

Dołącz do czirliderek Asta Dance!

Kochasz taniec i sport? Marzysz, by te dwie pasje połączyć? Nasza uczelnia daje Ci taką szansę - dołącz do zespołu czirliderek KPSW Asta Dance. Studentki trenują w ramach AZS KPSW, pod czujnym okiem Małgosi Kosickiej - instruktorki fitness i tańca nowoczesnego. Kontakt e-mail: golka12@interia.pl lub tel. 888 817-401.

Czytaj więcej...

O wierności, miłości i nie tylko

4 listopada w Bydgoszczy rozpoczyna się XXVIII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Jego tegorocznym przesłaniem są słowa wypowiedziane w Bydgoszczy przez Jana Pawła II, podczas pielgrzymki do Ojczyzny w 1999 roku - „Dali świadectwo wierności Chrystusowi...". W cykl spotkań, wykładów i imprez, włącza się również KPSW.

Czytaj więcej...

Narkotyki, czyli droga donikąd

„Uzależnienia a śmierć"- konferencja zorganizowana przez naszą uczelnię i Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii już za nami. Uczestniczyli w niej naukowcy z całego kraju oraz studenci kierunków pedagogicznych, psychologicznych, medycznych i socjologicznych. Sympozjum połączone było z warsztatami, w których wzięło udział 140 osób.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl