Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Ambasador Federacji Rosyjskiej gościem KPSW

10 grudnia, na zaproszenie władz naszej uczelni, w Bydgoszczy gościł Dmitry Polyanskiy, Radca - Minister Ambasady Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej. Towarzyszyła mu attache Ambasady Jelena Bobrysheva.

Czytaj więcej...

Zostań wolontariuszem i wspieraj innych

Jesteś studentem lub absolwentem KPSW i chcesz zostać wolontariuszem w ramach projektu pt. "Uczelniany Ośrodek Wsparcia Społecznego KPSW w Bydgoszczy"? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję.

Czytaj więcej...

Dla palaczy ku przestrodze

Polskich palaczy w sięganiu po papierosa mają zniechęcać słowne ostrzeżenia na paczkach papierosów. Tymczasem, w wielu krajach na świecie, stosuje się zdecydowanie bardziej drastyczne ostrzeżenia obrazkowe. Część z nich prezentowana była na wystawie „Siła komunikacji antynikotynowej", którą oglądać można było w siedzibie naszej uczelni.

Czytaj więcej...

Studenci w sieci

Koło Naukowe Informatyków zaprasza na swoją nową stronę internetową, której autorami są - oczywiście - jego członkowie. Od dziś wszystkie niezbędne informacje na temat działalności koła znajdziecie na stronie www.kpsw1.blogspot.com

Szymon Hołownia i jego monopol

Szymon Hołownia, dziennikarz i publicysta, nagradzany wielokrotnie za nowatorskie podejście w pisaniu na tematy religijne, odwiedził we wtorek naszą uczelnię. W murach KPSW promował swoją najnowszą książkę „Monopol na zbawienie" i rozmawiał ze studentami, między innymi, o tym, dlaczego o religii warto pisać językiem „popteologicznym".

Czytaj więcej...

Zapraszamy do wirtualnej biblioteki KPSW!

Studenci i wykładowcy KPSW mogą już korzystać z wirtualnej biblioteki. A to oznacza możliwość internetowej rezerwacji potrzebnej pozycji, sprawdzanie na bieżąco konta czytelnika i przeglądanie księgozbioru. Krótko mówiąc - mniej biegania do tradycyjnej książnicy!

Czytaj więcej...

KPSW pomoże bezrobotnym znaleźć pracę

Bezrobotni i osoby zaliczane do grup zagrożonych wykluczeniem społecznym, mogą liczyć na pomoc KPSW. Dzięki wygraniu przez naszą uczelnię kolejnego unijnego konkursu i otrzymaniu ponad miliona złotych, będą mogli zdobyć nowe umiejętności, korzystać z darmowych szkoleń zawodowych, porad psychologicznych i psychospołecznych. Na zainteresowanych udziałem w projekcie czekamy do końca listopada.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl