Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Do dziennikarstwa jeden krok...

Jeśli jesteś studentem i marzysz o pracy dziennikarza lub fotoreportera, już dziś możesz spróbować swych sił w redakcji „Studenckiego Expressu". Bezpłatny dodatek do „Expressu Bydgoskiego" zaprasza do współpracy studentów różnych kierunków Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej, którzy chcieliby na jego łamach pisać o sprawach i problemach, które bliskie są bydgoskim żakom. Zainteresowani pisaniem, redagowaniem i fotoreporterką mogą się kontaktować z redakcją drogą mailową studencki@express.bydgoski.pl (z dopiskiem w temacie - WSPóŁPRACA).

Odkryj w sobie przedsiębiorcę

Od 16 do 22 listopada obchodziliśmy II Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W jego ramach, w wielu miejscach w Bydgoszczy, również w KPSW, odbyły się liczne szkolenia, spotkania, prezentacje i warsztaty. Uczestniczyli w nich studenci, absolwenci i wszystkie osoby zainteresowane odkrywaniem w sobie cech przedsiębiorcy.

Czytaj więcej...

Studia magisterskie na administracji w KPSW!

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadał Wydziałowi Administracji i Stosunków Międzynarodowych Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy uprawnienia do prowadzenia studiów drugiego stopnia na kierunku administracja. Zainteresowanych studiami w trybie niestacjonarnym zapraszamy na spotkanie 31 października o godz. 10 (sala 112), ul. Piotrowskiego 12.

Czytaj więcej...

Spotkanie dla przyszłych wolontariuszy

Chcesz pomagać innym i włączyć się w promowaną przez naszą uczelnię ideę międzynarodowego wolontariatu w Indiach? Zapraszamy 5 listopada 2009 na spotkania z koordynatorem wolontariatu - ks. Grzegorzem Bochenkiem. Organizujemy je w dwóch miejscach: o godz. 11 przy ul. Piotrowskiego 12 (sala 308) i o 13.15 w budynku przy ul. Toruńskiej (sala 112). Do udziału zachęcamy, nie tylko studentów naszej uczelni, ale wszystkich, którzy czują potrzebę niesienia pomocy innym.

Czytaj więcej...

Zgoda PKA na kształcenie magisterskie na administracji!

Państwowa Komisja Akredytacyjna pozytywnie zaopiniowała wniosek Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy w sprawie uruchomienia studiów magisterskich na kierunku administracja na Wydziale Administracji i Stosunków Międzynarodowych KPSW.

Czytaj więcej...

O tłumaczeniach poza tekstem

Kto pracuje jako tłumacz lub dopiero marzy mu się taka praca, nie mógł przeoczyć wykładu zatytułowanego „Translating outside the text", który wygłosił w KPSW dr Yong Zhong. Spotkanie z pochodzącym z Chin tłumaczem, etnografem, twórcą filmów dokumentalnych, a obecnie pracownikiem University of New South Wales w Australii odbyło się 22 października.

Czytaj więcej...

Dołącz do czirliderek Asta Dance!

Kochasz taniec i sport? Marzysz, by te dwie pasje połączyć? Nasza uczelnia daje Ci taką szansę - dołącz do zespołu czirliderek KPSW Asta Dance. Studentki trenują w ramach AZS KPSW, pod czujnym okiem Małgosi Kosickiej - instruktorki fitness i tańca nowoczesnego. Kontakt e-mail: golka12@interia.pl lub tel. 888 817-401.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl