Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Spotkanie Wigilijne AKP i KPCK

14 grudnia 2023 roku Społeczność Akademicka Akademii Kujawsko-Pomorskiej oraz Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia uczestniczyła w spotkaniu wigilijnym.  Jak co roku, pracownicy, studenci oraz zaproszeni goście spotkali się, aby w rodzinnej atmosferze cieszyć się tym  wyjątkowym czasem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ciepłe i życzliwe słowa, wszystkim zebranym przekazała JM Rektor prof. AKP, dr Helena Czakowska oraz Pan Prezydent doc. Roman Czakowski.

Czytaj więcej...

Spotkanie wigilijne AKP i KPCK

Serdecznie zapraszamy do udziału w Uczelnianej Wigilii Akademii Kujawsko-Pomorskiej i Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia, która odbędzie się dnia 14 grudnia  2023 roku o godz. 15.30 w Akademii Kujawsko-Pomorskiej przy ul. Toruńskiej 55-57 w auli 212 C.

Czytaj więcej...

Targi Pracy Offerty

Zapraszamy serdecznie na Targi Pracy Offerty, które odbędą się w HSW Łuczniczka dnia 23 listopada 2023 roku  w godzinach 11:00-16:00 .

Dołącz do naszego wydarzenia, poznaj potencjalnych pracodawców i znajdź swoją wymarzoną ścieżkę zawodową! Czekają na Ciebie ciekawe oferty pracy i możliwości rozwoju zawodowego.

Czytaj więcej...

105. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

Serdecznie zapraszamy 11 listopada na wojewódzkie obchody 105. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, które rozpoczną się  o godz. 11.00  uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny celebrowaną przez JE Biskupa Krzysztofa Włodarczyka w katedrze Bydgoskiej pw. św. Marcina i Mikołaja.

Czytaj więcej...

Msza Święta w intencji zmarłych w minionym roku akademickim

Dnia 8 listopada 2023 roku, w Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy o godz. 20.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji zmarłych w minionym roku akademickim wykładowców, pracowników dydaktycznych i administracyjnych, oraz studentów bydgoskich uczelni. Już dziś, w imieniu wspólnoty Diecezjalnego Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria" serdecznie zapraszam na tę Eucharystię.

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl