Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Konkursu Etyka w finansach

Komisja Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich, po raz dziewiąty, organizuje Konkurs "Etyka w finansach".

Jest to konkurs na esej poświęcony wybranemu zagadnieniu odnoszącemu się do etyki w świecie finansów. Adresowany jest on do osób, które nie ukończyły 35 lat. Zachęcamy do przekazania informacji o Konkursie do studentów i pracowników naukowych z Państwa uczelni.

W IX polskiej edycji konkursu pula nagród sięga 20 000 zł.

Czytaj więcej...

Łukasiewicz - ŁIT - zaproszenie do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Polimery w Medycynie

Celem konferencji jest przybliżenie wiedzy oraz wymiana doświadczeń naukowych w zakresie szerokiego zastosowania polimerów naturalnych i syntetycznych w medycynie, farmacji i stomatologii. Konferencja adresowana jest do przedstawicieli świata nauki zajmujących się opisaną problematyką - do doświadczonych pracowników naukowych, a także do studentów, doktorantów oraz do osób działających w zakresie praktyki gospodarczej.

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej: lit.lukasiewicz.gov.pl/polimery-w-medycynie/

Czytaj więcej...

Konkurs "Debiut" na artykuł studenta/ absolwenta

KONKURS POLSKIEGO TOWARZYSTWA HISTORII PRAWA NA NAJLEPSZĄ MONOGRAFIĘ PRAWNO-HISTORYCZNĄ

Szanowni Państwo, Polskie Towarzystwo Historii Prawa ogłasza konkurs na najlepszą monografię prawno-historyczną. Zapraszamy do udziału w Konkursie!

Czytaj więcej...

Sukces AKP – kolejna dyscyplina naukowa z kategorią B+

Akademia Kujawsko-Pomorska obecnie jest jedyną Uczelnią niepubliczną w województwie kujawsko-pomorskim, która ma uprawnienia do nadawania stopnia doktora i doktora habilitowanego w dwóch dyscyplinach naukowych: naukach prawych oraz naukach o kulturze i religii. 

Czytaj więcej...

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych Dowódca Garnizonu Bydgoszcz gen. bryg. Artur Kępczyński oraz Naczelnik Delegatury IPN w Bydgoszczy Edyta Cisewska zapraszają na uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Bydgoszczy 1 marca 2023 roku.

Czytaj więcej...

GRAND PIK 2023

Polskie Radio PiK zaprasza Twórców - Dziennikarzy, Reportażystów do wzięcia udziału w piętnastym Konkursie Artystycznych Form Radiowych „Grand PiK 2023” i organizowanych w ramach Konkursu Warsztatach Sztuki Radiowej. 

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl