Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Wykładowcy KPSW na Sycylii

Wykładowcy z Wydziału Nauk Prawnych, Społecznych i Humanistycznych Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy przeprowadzają wykłady we włoskiej uczelni Università degli Studi di Catania na Sycylii.

Czytaj więcej...

Wielkanocne życzenia

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy pełnych wiary, nadziei i miłości całej Społeczności Akademickiej, a w szczególności studentom, wykładowcom, pracownikom i ich rodzinom oraz sympatykom KPSW życzą Rektor i Prezydent Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Konferencja „Start-Up Bydgoszcz online!”. Rozpocznij karierę w Bydgoszczy

W ostatnich tygodniach do naszego miasta przybyło wiele osób z objętej działaniami zbrojnymi Ukrainy, które znalazły tu bezpieczną przystań. W wielu przypadkach kolejnym wyzwaniem jest znalezienie możliwości zarobkowych. O tych zagadnieniach porozmawiamy podczas specjalnej edycji konferencji „Start-Up Bydgoszcz online!”, którą tym razem kierujemy do społeczności ukraińskiej w naszym mieście.

Czytaj więcej...

22. edycja Nagród Naukowych POLITYKI

Od 6 kwietnia do 8 czerwca 2022 r. Fundacja Tygodnika POLITYKA przyjmuje zgłoszenia młodych naukowców do 22. edycji Nagród Naukowych „Polityki”. Lista 15 finalistów zostanie opublikowana w „Polityce” 14 września, a laureaci zostaną ogłoszeni w październiku 2022 r.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl