Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Uchylenie ograniczeń wynikających z sytuacji epidemicznej w kraju

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 marca 2022 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2022 r., poz. 679), tracą moc przepisy aktów wewnętrznych wydanych w Kujawsko – Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy w zakresie dotyczącym wprowadzonych na terenie Uczelni ograniczeń wynikających z sytuacji epidemicznej w kraju.

Czytaj więcej...

Spotkanie z prof. dr. hab. med. Władysławem Sinkiewiczem

5 kwietnia 2022 roku o godz. 18.00 w Domu Polskim  w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie z prof. dr. hab. med. Władysławem Sinkiewiczem, wykładowcą KPSW, którego tematem będą "Medyczne aspekty cierpienia i ukrzyżowania Jezusa w świetle badań nad Całunem Turyńskim".

Czytaj więcej...

Młodzieżowa Droga Krzyżowa ulicami Bydgoszczy

„Dostępny" – to hasło tegorocznej Młodzieżowej Drogi Krzyżowej ulicami Bydgoszczy, która w piątek, 1 kwietnia, o godzinie 19:30 wyruszy spod Katedry Bydgoskiej w kierunku Bazyliki św. Wincentego a'Paulo. Organizatorami wydarzenia są: Młodzieżowa Rada Programowa Diecezji Bydgoskiej, Katolickie Duszpasterstwo Młodzieży, "4don4Lord", Zespół Szkół Katolickich w Bydgoszczy, Duszpasterstwo Akademickie „Martyria" oraz Duszpasterstwo Akademickie „Trójca".

Czytaj więcej...

Delegacja KPSW w Pradze

W ramach programu Erasmus+ reprezentacja pracowników KPSW ma możliwość uczestniczenia w mobilności i wymianie doświadczeń z czeskimi partnerami w Uniwersytecie Jana Amosa Komeńskiego w Pradze.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl