Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W związku z ustanowieniem "Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy, w dniach 20-24 lutego 2023 roku, osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły otrzymać drogą telefoniczną bądź stacjonarnie bezpłatną pomoc prawną.

 

Czytaj więcej...

Wykładowcy AKP z wykładami na Litwie

Wykładowcy Akademii Kujawsko-Pomorskiej, Prorektor ds. Ekonomicznych i Współpracy Międzynarodowej dr Dariusz Czakowski oraz Pełnomocnik Rektora ds. Kontroli i Analiz dr Sylwia Czakowska są obecnie z wizytą u wieloletniego partnera AKP Marijampolė University of Applied Sciences na Litwie.

 

Czytaj więcej...

Święto Uczelni – Wiwat AKADEMIA KUJAWSKO-POMORSKA

Dzień 28 stycznia 2023 roku był dla AKADEMII KUJAWSKO-POMORSKIEJ dniem szczególnym. Tego dnia obchodziliśmy Święto Uczelni. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy po ponad dwóch dekadach funkcjonowania na rynku polskiego szkolnictwa wyższego z uczelni zawodowej zmieniła status na Uczelnię Akademicką. Dzięki temu jako jedyna z uczelni niepublicznych w Bydgoszczy dołączyła do grona szkół akademickich. Od lat jest niekwestionowanym liderem na rynku szkolnictwa wyższego.
 

Czytaj więcej...

Rzecznik Patentowy - zawód przyszłości

Studenckie Koło Naukowe KLINIKA PRAWA  ma zaszczyt zaprosić Sz. Koleżanki i Kolegów na spotkanie nt.,, Rzecznik Patentowy - zawód przyszłości", które poprowadzi Pani mgr inż. Katarzyna Jarosz, rzecznik patentowy, Profesjonalny Pełnomocnik przed EUIPO (European Union Intellectual Property Office).

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl