Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Triathlon i utrudnienia w ruchu

10 - 11 lipca 2021 w Bydgoszczy odbędzie się Enea Bydgoszcz Triathlon. W tych dniach utrudniony będzie ruch drgowy w okolicy Uczelni. Prosimy o zapoznanie się z planowanymi zmianami.

Czytaj więcej...

Projekt Work4All

Fundacja Aktywizacja Oddział w Bydgoszczy zaprasza zainteresowane osoby do wzięcia udziału w projekcie Work4All, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej...

Ekonomia lub Finanse i rachunkowość z rozszerzonym angielskim na KPSW!

Kariera w świecie finansów wymaga wiedzy o funkcjonowaniu współczesnej gospodarki, zarządzania, analizy finansowej, międzynarodowych stosunków gospodarczych. Znajomość języków obcych to niekwestionowany atut. KPSW zaprasza na studia I stopnia na kierunku Ekonomia lub Finanse i rachunkowość z modułem z języka angielskiego na poziomie C1!

Czytaj więcej...

KPSW niekwestionowanym liderem wśród uczelni niepublicznych w województwie!

Prestiżowy Ranking Uczelni Wyższych Perspektyw 2021 kolejny rok z rzędu potwierdził wysoką pozycję Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy wśród uczelni z całej Polski. Kolejny rok z rzędu znajdujemy się na I miejscu nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim, ale również  Polsce Północnej, zajmując 17-te miejsce w skali całego kraju.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl