Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Prof. Kutta odsłonił swój autograf na ul. Długiej

Prof. KPSW dr hab. Janusz Kutta w 675 rocznicę nadania praw miejskich Bydgoszczy odsłonił swój autograf na ul. Długiej. Profesor został wyróżniony przez Kapitułę za wkład w badania naukowe i historyczne z naszym miastem, w tym m.in. za opracowanie 7 tomów Bydgoskiego Słownika Biograficznego, zawierającego ponad 600 biogramów bydgoszczan.

Czytaj więcej...

Dzień Młodego Architekta i Inżyniera

Miesięcznik Builder w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Architects" zaprasza studentów Kierunku Budownictwo Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy do udziału w Dniu Młodego Inżyniera i Architekta ON-LINE, który odbędzie się 14 kwietnia 2021 (środa).

Czytaj więcej...

Gaudeamus igitur dla Absolwentów 2019/2020

Sytuacja w jakiej znalazł się cały świat od 2020 roku wymusiła na nas wiele zmian. Pandemia koronawirusa postawiła przed uczelniami wiele wyzwań, którym trzeba było sprostać z dnia na dzień. Nasza codzienność skupiła się głównie wokół takich pojęć jak „nauka zdalna” czy „kształcenie na odległość”. Nie możemy spotkać się na wykładach, ćwiczeniach, konferencjach. W trosce o bezpieczeństwo nie mogliśmy zorganizować uroczystego Dyplomatorium dla Absolwentów z roku 2020.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl