Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Międzynarodowa konferencja nt. nieruchomości z udziałem prof. Czesława Kłaka

20 października 2021 r. w siedzibie Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego w Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa nt. Nieruchomości – wczoraj, dziś i jutro. Jej organizatorem było Ministerstwo Sprawiedliwości i kwartalnik Nieruchomości@). Patronat honorowy nad konferencją objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Czytaj więcej...

Konferencja nt. „Stulecie Powstań Śląskich. Górny Śląsk wczoraj i dziś” z udziałem prof. Czesława Kłaka

27 października 2021 r. w Katowicach odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa nt. „Stulecie Powstań Śląskich. Górny Śląsk wczoraj i dziś”, którą zorganizował Instytut De Republica oraz Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego. W konferencji wziął udział m.in. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

Czytaj więcej...

Konferencja nt. bezpieczeństwa kulturowego z udziałem prof. Czesława Kłaka

Prof. KPSW dr hab. Czesław Kłak, kierownik Katedry Kryminologii, Kryminalistyki, Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Nauk Penitencjarnych KPSW w Bydgoszczy, wziął udział 22 października 2021 r. w ogólnopolskiej konferencji naukowej nt. „Problemy i wyzwania bezpieczeństwa kulturowego – od teorii do praktyki”. Konferencja odbyła się w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Patronat wydarzeniu udzielił m.in. Minister Edukacji i Nauki, Wojewoda Podkarpacki i Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Czytaj więcej...

Msza św. w intencji zmarłych w minionym roku

3 listopada 2021 roku, w Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy o godz. 20.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji zmarłych w minionym roku akademickim wykładowców, pracowników dydaktycznych i administracyjnych, oraz studentów bydgoskich uczelni. W imieniu wspólnoty Diecezjalnego Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria" serdecznie zapraszamy na tę Eucharystię.

Drugi dzień Kongresu JŚWK

 Kongres Jeden świat – wiele kultur 2021 za nami. Drugi dzień to przede wszystkim imprezy towarzyszące, na które składały się wystawy zaprezentowane w murach Uczelni.

Czytaj więcej...

Pierwszy dzień Kongresu Jeden świat – wiele kultur

23 października 2021 roku w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 55-57 zainaugurowaliśmy dwunasty Kongres „Jeden świat – wiele kultur”. W bieżącym roku Kongres współorganizowany jest ponownie wraz z Fundacją Watykańską Joseph Ratzinger – Benedykt XVI, Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Urzędem Miasta Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Trzecia dawka szczepionki przeciw Covid-19

Wykładowców oraz pracowników administracyjnych zainteresowanych otrzymaniem trzeciej dawki szczepionki przeciw COVID-19 zprosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: szczepienia@kpsw.edu.pl, w treści podając imię i nazwisko. Przypominającą szczepionkę można otrzymać po 6 miesiącach od pełnego zaszczepienia.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl