Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Zostań Ambasadorem Ministerstwa Finansów

Od 1 czerwca 2021 r., studenci i doktoranci mogą zgłaszać się do drugiej edycji programu Ministerstwa Finansów– Ambasadorzy MF. To pionierski program instytucji publicznej, w którym ambasadorzy będą częścią drużyny MF.

Czytaj więcej...

I dzień wizyty przedstawicieli KPSW na Litwie

Przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy są w trakcie wizyty u partnerów na Litwie. Zespół pracowników KPSW udał się do Niemenczyna oraz Wilna na wyjazd szkoleniowy w ramach programu Erasmus+.

Czytaj więcej...

Rusza zgłaszanie pomysłów w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim

Od 1 czerwca do 15 lipca Ratusz czeka na pomysły mieszkańców w tegorocznej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Bydgoszczanie mają do wydania blisko 16 milionów złotych. Projekty osiedlowe, projekty społeczne i duże zadania ponadosiedlowe – pomysłów może być wiele.

 

Czytaj więcej...

Szkolenia dla nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych KPSW

Od 28 do 31 maja 2021 roku na naszej Uczelni odbyły się szkolenia dla nauczycieli akademickich i pracowników funkcyjnych z zakresu podnoszenia świadomości potrzeb i oczekiwań osób z niepełnosprawnością oraz z obowiązujących procedur pracy na rzecz osób z niepełnosprawnościami, a także zapewnienia im w pełni dostępnych warunków studiowania w KPSW.

Czytaj więcej...

Konkurs Verba Veritatis

Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademia Leona Koźmińskiego ogłaszają XVI edycję KONKURSU VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne. Dodatkowo, w tegorocznej edycji konkursu zostaną przyznane Nagrody Różnorodności najlepszym pracom z zakresu Diversity&Inclusion.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl