Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Nagroda Instytutu De Republica

Instytut De Republica uruchamia pierwszą edycję konkursu, w którym wyróżniani są przedstawiciele świata nauki i sztuki. Nagroda przyznawana jest za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauk humanistycznych, społecznych i sztuki.

Czytaj więcej...

Zmarł prof. dr hab. inż. Andrzej Małasiewicz

Z głębokim żalem i smutkiem społeczność akademicka Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy przyjęła wiadomość o tym, że 17 marca 2022 r. odszedł Pan Profesor dr hab. inż. Andrzej Małasiewicz - nauczyciel akademicki.

Czytaj więcej...

„Akademicki Grand PiK”

Polskie Radio PiK zaprasza studentów do wzięcia udziału w czwartym Konkursie Artystycznych Form Radiowych „Akademicki Grand PiK” i organizowanych w ramach Konkursu Warsztach Sztuki Radiowej.

Czytaj więcej...

Pomagamy!

Władze Uczelni wraz z Samorządem Studenckim w znaku solidarności ze studentami i pracownikami Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy oraz ich rodzinami pochodzącymi z Ukrainy, postanowiły przeprowadzić zbiórkę artykułów potrzebnych w tych ciężkich chwilach.

Czytaj więcej...

Dostęp testowy do bazy DACH Information

Baza DACH Information zawiera unikalny zbiór niemieckojęzycznych pełnotekstowych czasopism naukowych, magazynów i publikacji branżowych. Dzięki multidyscyplinarnemu zakresowi baza oferuje bogate, wysokiej jakości pełnotekstowe zasoby, które wspierają badania w szerokim zakresie tematów, od sztuki i nauk humanistycznych po medycynę i nauki ścisłe. Tematyka bazy obejmuje takie zagadnienia jak sztuka, biznes, komunikacja, edukacja, prawo niemieckie, historia, nauki humanistyczne, lingwistyka, zarządzanie, marketing, matematyka, pielęgniarstwo, psychologia, nauki społeczne i praca socjalna, nauki ścisłe, i  wiele więcej

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl