Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Informacja dla studentów pierwszego roku 2023/2024

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci pierwszego roku, z ogromną przyjemnością witamy Was w murach naszej Uczelni. Zapraszamy do świętowania z nami tego wyjątkowego dnia jakim jest uroczysta Inauguracja Nowego Roku Akademickiego 2023/24. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji.

Czytaj więcej...

Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024

Serdecznie zapraszamy całą Społeczność Akademicką, wykładowców, studentów, pracowników, sympatyków a także przedstawicieli środowisk współpracujących na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego, która odbędzie się 7 października 2023 r. o godzinie 12.00 w siedzibie Akademii Kujawsko-Pomorskiej w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej 55-57 w Auditorium Maximum (aula 301A, III piętro, budynek A).

Czytaj więcej...

Studiuj taniej na AKP! Rekrutacja 23/24

Rekrutacja na studia I i II stopnia TRWA. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Akademii Kujawsko-Pomorskiej. Zapisując się teraz skorzystaj z promocyjnych stawek czesnego.

Czytaj więcej...

Miejska inauguracja roku szkolnego

Prof. AKP, dr Michał Czakowski, Prorektor ds. Organizacji i Promocji Akademii Kujawsko-Pomorskiej brał udział w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

W imieniu Społeczności Akademickiej AKP życzymy wszystkim uczniom pomyślnego, obfitującego w wiedzę roku szkolnego.

Czytaj więcej...

STYPENIUM MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

Studenci planujący służbę w Siłach Zbrojnych mogą aplikować o uzyskanie stypendium Ministra Obrony Narodowej na cały programowy czas trwania studiów. Jego miesięczna wysokość wynosi 50 % kwoty uposażenia zasadniczego żołnierza tj. około 2480 zł netto. Szczegółowa procedura określona została w przedmiotowej Decyzji.
Czasu na decyzję jest niewiele - termin składania wniosków upływa już 31 sierpnia br.
-> www.wojsko-polskie.pl

 

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl