Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Kongres

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na organizowany po raz dwunasty Kongres „Jeden świat – wiele kultur”, który odbędzie się  23 października 2021 roku (część konferencyjna) i 24 października 2021 r. (imprezy towarzyszące) w siedzibie Uczelni przy ul. Toruńskiej 55-57 w Bydgoszczy. Podobnie jak w minionych latach, współorganizatorem Kongresu jest Fundacja Watykańska Jozef Ratzinger – Benedykt XVI, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Urząd Miasta Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Kierunek PRAWO z pozytywną oceną PKA|!

Informujemy, że Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej przyznało pozytywną ocenę kierunkowi "Prawo" (5-letnie jednolite studia magiserskie), realizowanym w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy

Czytaj więcej...

Biblioteka KPSW w kampanii społecznej

 Po raz kolejny Biblioteka Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy uczestniczy w Kampanii społecznej „Pociąg do czytania” czyli „Kolej na książkę”. Inicjatywa ma na celu zachęcenie Polaków do czytania.

Czytaj więcej...

Rekrutacja 2021/2022 trwa! Zapisz się i zyskaj 885 zł

Rekrutacja na studia I i II stopnia nadal TRWA. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł.

Czytaj więcej...

Prof. Czesław Kłak przewodniczącym Podkarpackiej Rady Bezpieczeństwa

11 października 2021 r. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie Wojewoda Podkarpacki dr Ewa Leniart, Podkarpacki Kurator Oświaty i szefowie podkarpackich służb mundurowych podpisali porozumienie powołujące Podkarpacką Unię Bezpieczeństwa i Podkarpacką Radę Bezpieczeństwa przy Wojewodzie Podkarpackim.

Czytaj więcej...

Konkurs GEOLOGIA 2021

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zaprasza do udziału w konkursie Geologia 2021.Konkurs ma na celu pokazanie zastosowań w praktyce: przedsięwzięć służących rozwojowi i promocji polskiej geologii, filmów rozpowszechniających wiedzę z zakresu geologii, nowatorskie i wysoce efektywne rozwiązania naukowe, techniczne, technologiczne, organizacyjne, ideowe i gospodarcze oraz fundamentalne odkrycia w dziedzinie geologii.

Czytaj więcej...

Konkurs na projekt maskotki WUF11

W związku ze zbliżającą się XI sesją Światowego Forum Miejskiego (WUF) Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej organizuje konkurs, którego tematem jest  stworzenie projektu graficznego i nazwanie maskotki, która będzie promowała WUF11. Liczy się kreatywne nawiązanie do tematyki Światowego Forum Miejskiego. Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie szkół ponadpodstawowych od 16 roku życia oraz studenci szkół wyższych do  25 roku życia. Termin zgłoszenia prac upływa 31 października 2021 r.

Czytaj więcej...

Konferencja nt. przemocy w rodzinie z udziałem prof. Czesława Kłaka

8 października 2021 r. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się konferencja szkoleniowa nt. „Identyfikowanie przemocy w rodzinie i środki przeciwdziałania. Obowiązki dyrektora szkoły i nauczyciela”. Organizatorem spotkania był Podkarpacki Kurator Oświaty. Podczas konferencji wykład wygłosił prof. KPSW dr hab. Czesław Kłak, kierownik Katedry Kryminologii, Kryminalistyki, Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Nauk Penitencjarnych KPSW w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl