Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Rusza zgłaszanie pomysłów w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim

Od 1 czerwca do 15 lipca Ratusz czeka na pomysły mieszkańców w tegorocznej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Bydgoszczanie mają do wydania blisko 16 milionów złotych. Projekty osiedlowe, projekty społeczne i duże zadania ponadosiedlowe – pomysłów może być wiele.

 

Czytaj więcej...

Szkolenia dla nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych KPSW

Od 28 do 31 maja 2021 roku na naszej Uczelni odbyły się szkolenia dla nauczycieli akademickich i pracowników funkcyjnych z zakresu podnoszenia świadomości potrzeb i oczekiwań osób z niepełnosprawnością oraz z obowiązujących procedur pracy na rzecz osób z niepełnosprawnościami, a także zapewnienia im w pełni dostępnych warunków studiowania w KPSW.

Czytaj więcej...

Konkurs Verba Veritatis

Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademia Leona Koźmińskiego ogłaszają XVI edycję KONKURSU VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne. Dodatkowo, w tegorocznej edycji konkursu zostaną przyznane Nagrody Różnorodności najlepszym pracom z zakresu Diversity&Inclusion.

Czytaj więcej...

Program stypendialny w Gminie Kluczbork

Program stypendialny w Gminie Kluczbork, zaprasza wszystkich studentów kierunków lekarskich, pielęgniarstwa lub ratownictwa medycznego, którzy będą chcieli podjąć pracę w kluczborskim szpitalu. Proponowane stypendia wynosić będą 2000 zł miesięcznie dla studentów kierunków lekarskich, oraz 1000 zł lub 1200 zł miesięcznie dla studentów kierunków pielęgniarstwo lub ratownictwo medyczne i mogą się one łączyć z innymi stypendiami (np. stypendium Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego). Warunkiem jest podjęcie pracy w kluczborskim szpitalu powiatowym po ukończeniu studiów. 
 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl