Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Liceum pod patronatem KPSW

Rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy prof. KPSW dr Helena Czakowska w imieniu Uczelni podpisała porozumienie o współpracy  z Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kotarbińskiego w Sępólnie Krajeńskim oraz Starostwem Powiatowym w Sępólnie.

Czytaj więcej...

Zmarł dr inż. Tadeusz Leszczyński

Społeczność Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy z głębokim żalem przyjęła wiadomość o śmierci dr. inż. Tadeusza Leszczyńskiego, nauczyciela akademickiego na Wydziale Nauk Inżynieryjno-Technicznych.

Czytaj więcej...

Konkurs wiedzy o prawie Unii Europejskiej

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk oraz Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji UG zaprasza na Konkurs wiedzy o prawie Unii Europejskiej skierowany do studentów  uczelni wyższych na  kierunkach: prawo, administracja, stosunki międzynarodowe, europeistyka

Czytaj więcej...

Innowacyjny konkurs naukowy

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy oraz firma Steva Liebicha z siedzibą w Bostonie -Independent Worldwide Biotechnology Institute-Babu™ zaprasza do udziału w Innowacyjnym Konkursie Naukowym.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl