Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Informacja dla studentów pierwszego roku studiów

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci pierwszego roku, z wielką przyjemnością powitamy Was w murach naszej Uczelni. Zapraszamy do celebrowania z nami wyjątkowego dnia jakim jest uroczysta Inauguracja Nowego Roku Akademickiego 2020/2021.

Czytaj więcej...

Organizacja roku akademickiego 2020/2021

Zarządzenie  Rektora KPSW nr 35/202 określa organizację zajęć dydaktycznych na studiach pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych studiach magisterskich oraz studiach podyplomowych w semestrze zimowym w roku akademickim 2020/2021, ze wskazaniem sposobu realizacji zajęć oraz planowanego sposobu przeprowadzania zaliczeń i egzaminów kończących zajęcia.

Czytaj więcej...

VII Konferencja Ekspertów Praw Studenta

VII Konferencja Ekspertów Praw Studenta organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, dotycząca praw i obowiązków studentów, w tym roku przeprowadzona została zdalnie. KPSW reprezentował przedstawiciel Samorządu Studenckiego, student kierunku Prawo Marcin Pamfil.

Czytaj więcej...

Studia ekonomiczne na KPSW

Studia ekonomiczne dają szeroką wiedzę o otaczającym nas świecie i pozwalają zrozumieć większość procesów w zachodzącej gospodarce, a także w życiu społecznym.

Czytaj więcej...

Rekrutacja na studia I i II stopnia na KPSW

Rekrutacja na studia I i II stopnia ruszyła. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl