Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Nagroda pielęgniarska Królowej Szwecji Sylwii

Nagroda Pielęgniarska Królowej Sylwii to stypendium, skierowane do pielęgniarek i pielęgniarzy oraz osób studiujących pielęgniarstwo, angażujące najbystrzejsze umysły i ich najbardziej kreatywne pomysły w celu podniesienia prestiżu zawodu pielęgniarki oraz stworzenia warunków dla trwałych, pozytywnych zmian w opiece zdrowotnej.

Czytaj więcej...

Ogólnobydgoska Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022

Diecezjalny Duszpasterz Akademicki oraz Duszpasterstwo Akademickie Martyria zapraszają na Ogólnobydgoską Inaugurację Roku Akademickiego 2021/2022, która odbędzie się w Bazylice Mniejszej Sanktuarium Królowej Męczenników w Bydgoszczy przy ul. gen. Bołtucia 5, 17 października 2021 o godz. 18:30.
Mszy św. będzie przewodniczył i homilię wygłosi JE ks. bp. Krzysztof Włodarczyk Ordynariusz Diecezji Bydgoskiej.

 

Wsparcie finansowe dla studentów

Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało broszurę informacyjną skierowaną do studentów, dotyczącą możliwości ubiegania się na studiach o wsparcie finansowe, w ramach bezzwrotnych świadczeń, w formie stypendiów i zapomóg finansowanych z budżetu państwa oraz kredytów studenckich z dopłatami do oprocentowania. Zachęcamy do zapoznania się TUTAJ.

XL Seminarium Rzeczników Patentowych Szkół Wyższych

Dr Dariusz Kuberski z Instytutu Prawa i Administracji 20–24.09.2021 r. uczestniczył i moderował jedną z sesji XL Jubileuszowego Seminarium Rzeczników Patentowych Szkół Wyższych w Cedzynie koło Kielc, które było poświęcone zagadnieniom praw własności przemysłowej oraz prawu autorskiemu i prawom pokrewnym.

Czytaj więcej...

Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022

2 października 2021 r. o godzinie 12.00 w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej 55-57 w Auditorium Maximum (aula 301A, III piętro, budynek A) odbędzie się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl