Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Msza Święta w intencji zmarłych w minionym roku akademickim

2 listopada 2022 roku, w Dzień Zaduszny w kaplicy Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy ul. Bołtucia 5 godz. 20.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji zmarłych w minionym roku akademickim wykładowców, pracowników dydaktycznych i administracyjnych, oraz studentów bydgoskich uczelni. W imieniu wspólnoty Diecezjalnego Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria" zapraszamy Władze Uczelni, studentów, absolwentów, nauczycieli akademickich i pracowników administracji do modlitwy. Po Mszy świętej zapraszamy do wspólnej modliwy różańcowej za zmarłych w Dolinie Śmierci. Wyruszamy o godz. 20.40 spod grobu śp. ks. Zygmunta.

Narodowe Święto Niepodległości

Serdecznie zapraszamy 11 listopada na wojewódzkie obchody 104. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, które rozpoczną się  o godz. 11.00  uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny celebrowaną przez JE Biskupa Krzysztofa Włodarczyka w katedrze Bydgoskiej pw. św. Marcina i Mikołaja.

 

Czytaj więcej...

Wybory Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego

‼️ Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do zgłaszania swoich kandydatur do Samorządu Studenckiego KPSW. Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do 31 października 2022 roku drogą elektroniczną na adres e-mail: wyborysamorzad@kpsw.edu.pl

Czytaj więcej...

Kongres Jeden świat - wiele kultur - zainaugurowany

22 października 2022 roku w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 55-57 zainaugurowaliśmy trzynasty Kongres „Jeden świat – wiele kultur”. W bieżącym roku Kongres współorganizowany jest ponownie wraz z Fundacją Watykańską Joseph Ratzinger – Benedykt XVI, Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Urzędem Miasta Bydgoszczy.

 

Czytaj więcej...

Kongres "Jeden świat - wiele kultur"

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na organizowany po raz trzynasty Kongres „Jeden świat – wiele kultur”, który odbędzie się 21-22 października 2022 roku w siedzibie Uczelni przy ul. Toruńskiej 55-57 w Bydgoszczy. Podobnie jak w minionych latach, współorganizatorem Kongresu jest Fundacja Watykańska Joseph Ratzinger – Benedykt XVI, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Urząd Miasta Bydgoszczy.
 

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl