Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Akademickość potwierdzona decyzją Ministra Edukacji i Nauki

Minister Edukacji i Nauki ogłosił wyniki ewaluacji jakości działalności naukowej. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy otrzymała kategorię naukową B+ w dyscyplinie nauki prawne, co niekwestionowanie potwierdza wysoki poziom badań i działań naukowych naszej Uczelni.

Rozwój nauki to jedno z priorytetowych założeń strategii Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, która dzięki uzyskaniu kategorii B + potwierdziła, że znajduje się w gronie najlepszych Akademii w kraju.

Dzięki uzyskanej ocenie, to jest kategorii B+, prócz podtrzymania dotychczasowych uprawnień prowadzenia studiów pierwszego i studia drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskie, Uczelnia uzyskała możliwość nadawania stopnia doktora i doktora habilitowanego w dyscyplinie nauki prawne.

Czytaj więcej...

III Sztafetowa Pielgrzymka Biegowa

Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego Martyria, w dniach 20-21 sierpnia, zaprasza do wzięcia udziału w III Sztafetowej Pielgrzymce Biegowej z Bydgoszczy na Jasną Górę.

Czytaj więcej...

Program stypendialny w Gminie Kluczbork

Program stypendialny w Gminie Kluczbork, zaprasza wszystkich studentów kierunków lekarskich, pielęgniarstwa lub ratownictwa medycznego, którzy będą chcieli podjąć pracę w kluczborskim szpitalu.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl