Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Lista kandydatów do Samorządu Studenckiego

Szanowni Studenci prezentujemy listę kandydatów zgłoszonych do Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami kandydatów.

Czytaj więcej...

Zarządzenie Rektora KPSW

Prezentujemy Zarządzenie Rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy prof. KPSW, dr Heleny Czakowskiej w sprawie funkcjonowania Uczelni w okresie stanu epidemii ogłoszonego w związku z zakażeniamiwirusem SARS-CoV-2 w ,,strefie czerwonej”.

Czytaj więcej...

Informacja

 Informujemy, że od poniedziałku do piątku wejście do budynku KPSW odbywa się przez wejście główne w budynku B, a w weekendy zjazdowe przez budynek A.

Kongres

Szanowni Państwo
 z uwagi na obecną sytuację oraz zagrożenie epidemiczne informujemy, że Kongres "Jeden świat - wiele kultur"  odbędzie się w formie hybrydowej w zaplanowanym czasie tj. 23-24 października 2020 r. .
 

Czytaj więcej...

Rekrutacja na studia do 20 października!

Rekrutacja na studia I i II stopnia NADAL TRWA. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł

Czytaj więcej...

Konkurs Ministra Rozwoju

Trwa nabór wniosków w kolejnej edycji konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju za najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie, publikacje oraz innowacyjne rozwiązania w dziedzinie geoinformacji.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl