Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Gaudeamus igitur dla Absolwentów 2019/2020

Sytuacja w jakiej znalazł się cały świat od 2020 roku wymusiła na nas wiele zmian. Pandemia koronawirusa postawiła przed uczelniami wiele wyzwań, którym trzeba było sprostać z dnia na dzień. Nasza codzienność skupiła się głównie wokół takich pojęć jak „nauka zdalna” czy „kształcenie na odległość”. Nie możemy spotkać się na wykładach, ćwiczeniach, konferencjach. W trosce o bezpieczeństwo nie mogliśmy zorganizować uroczystego Dyplomatorium dla Absolwentów z roku 2020.

Czytaj więcej...

Wielkanoc 2021

Rektor i Prezydent Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej składają całej Społeczności Akademickiej, a w szczególności studentom, wykładowcom, pracownikom i ich rodzinom oraz sympatykom KPSW serdeczne życzenia Wielkanocne.

Czytaj więcej...

PKA doceniła Ekonomię na KPSW!

Informujemy, że Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej przyznało pozytywną ocenę kierunkowi „Ekonomia” na I i II stopniu, realizowanym w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy

Czytaj więcej...

Dziedzictwo regionu – kultura, nauka, religia

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa od ponad 20 lat stara się być instytucją, która jest otwarta na mieszkańców Bydgoszczy, województwa oraz kraju, organizując wydarzenia popularyzujące naukę i dialog międzykulturowy, np. Kongres Jeden świat – wiele kultur, Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki, zapraszając w swoje mury. Świadomi swojej roli, tym razem chcielibyśmy serdecznie zaprosić szkoły z województwa kujawsko-pomorskiego do uczestnictwa w naszym cyklu debat „Dziedzictwo regionu – kultura, nauka, religia”.

Czytaj więcej...

XX Misterium Męki Pańskiej

Od 20 lat w Fordońskiej Dolinie Śmierci, miejscu szczególnym ze względu na męczeństwo Polaków z 1939 roku, odbywa się Misterium Męki Pańskiej. Zrodziło się ono w sercach młodych ludzi, którzy przeżywali swoją formację w Duszpasterstwie Akademickim „Martyria" i pragnęli zaprosić innych do głębszego przeżywania Tajemnicy Zbawienia.

Czytaj więcej...

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Obchodzony 1 marca Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” został ustanowiony przez Sejm RP w 2011 roku, aby upamiętnić tych, którzy po II wojnie światowej z bronią w ręku przeciwstawili się narzuconej siłą władzy komunistycznej.

Czytaj więcej...

Kolejny etap szczepień dla nauczycieli

Mnisterstwo Edukacji i Nauki podało termin kolejnego etapu zapisów na szczepienia przeciwko COVID-19 dla nauczycieli w wieku do 69 lat. Zapisy ruszą 2 marca 2021 roku od godz. 8:00. Chętne osoby zaprszamy do zgłaszania się na adres e-mail: szczepienia@kpsw.edu.pl do środy 3 marca do godz. 15:00.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl