Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

MEDALE dla “ZASŁUŻONYCH DIECEZJI BYDGOSKIEJ”

Jej Magnificencja Rektor prof. KPSW dr Helena Czakowska oraz Prezydent KPSW Roman Czakowski – Założyciele Uczelni - otrzymali z rąk JE Biskupa Krzysztofa Włodarczyka wielce zaszczytne wyróżnienie: Medale “Zasłużonemu Diecezji Bydgoskiej”. Wręczenie Medali odbyło się podczas uroczystej Mszy Świętej inaugurującej nowy rok akademicki 2022/2023 w dniu 8 października w parafii św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Święto Edukacji Narodowej

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić" - w pełni zgadzając się ze słowami starożytnego greckiego poety Manendera wszystkim nauczycielom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji  Święta Edukacji Narodowej.
Życzymy spełnienia i radości w wykonywanym zawodzie oraz entuzjazmu z przekazywania wiedzy, która jest tym najwyższym dobrem dla człowieka.
Dziękujemy za każdą lekcję, która jest przyczynkiem do budowania świadomości i kształtowania postaw młodych pokoleń.

Czytaj więcej...

Konkursu na pracę magisterską o przedsiębiorczości

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do III edycji konkursu Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce. Zgłoszenia mogą przesyłać zarówno absolwenci, którzy uzyskali tytuł magistra pomiędzy 1 stycznia 2017 roku a 30 września 2022 roku, jak i promotorzy prac (za zgodą autora).

 

Czytaj więcej...

Ogólnobydgoska Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023

Ogólnobydgoska Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023 pod przewodnictwem Pasterza Naszej Diecezji Bydgoskiej - ks. bp Krzysztofa Włodarczyka i w obecności Rektorów Uczelni bydgoskich będzie miała miejsce 9 października br. o godz. 18:30 w kościele Matki Bożej Królowej Męczenników ul. Bołtucia 5.

Czytaj więcej...

Gaudeamus Igitur – Rok Akademicki 2022/2023 rozpoczęty

Oficjalna Inauguracja rozpoczęła się 1 października o godz. 12.30 w Auditorium Maximum w głównej siedzibie Uczelni przy ul. Toruńskiej 55-57. Uroczystość transmitowana była na żywo przez uczelnianą telewizję.
Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia Prezydenta Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej Romana Czakowskiego, który przywitał zaproszonych gości. Następnie wysłuchaliśmy przemówienia inauguracyjnego JM Rektor, prof. KPSW, dr Heleny Czakowskiej.

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl