Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Wybory do Samorządu Studenckiego KPSW

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do zgłaszania swoich kandydatur do Samorządu Studenckiego KPSW, które należy zgłaszać najpóźniej do 16 października 2020 roku drogą elektroniczną na adres e-mail: wyborysamorzad@kpsw.edu.pl lub pocztą tradycyjną na adres Uczelni.

Czytaj więcej...

Dzień informacyjny Erasmus+

Zapraszamy na Dzień informacyjny Erasmus + dla wykładowców, studentów i pracowników administracyjnych 16 października roku w godz 12.00-16.00. Konsultacje telefoniczne przeprowadzać będzie  w Centrum Współpracy Międzynarodowej KPSW.

Czytaj więcej...

Konkurs dla młodych inżynierów

Konkurs dla Młodych Inżynierów to jeden z najpoważniejszych konkursów dedykowanych studentom oraz młodym absolwentom budownictwa. Konkurs wspiera studentów wydziałów budownictwa oraz młodych inżynierów w ich twórczym, zawodowym rozwoju.

Czytaj więcej...

Zapisz się na studia i zyskaj 885 zł!

Rekrutacja na studia I i II stopnia NADAL TRWA. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł

Czytaj więcej...

XX Dzień Papieski "Totus Tuus"

Młodzieżowa Rada Programowa Diecezji Bydgoskiej oraz Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego Martyria przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego województwa kujawsko-pomorskiego  serdecznie zapraszają mieszkańców naszego województwa do przeżycia wyjątkowego koncertu dedykowanego św. Janowi Pawłowi II w ramach ogólnopolskich obchodów XX Dnia Papieskiego pt. "Totus Tuus" w 100. rocznicę jego urodzin.
  

Czytaj więcej...

Pokaz filmu „Wojtyła. Śledztwo

Bydgoski Klub Frondy organizuje  pokaz filmu „Wojtyła. Śledztwo" 12 października 2020r. o godz. 19.30 w Kinie HELIOS- Bydgoszcz, bilety w cenie 13 zł,  zapisy pod telefonem: 602 480 763.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl