Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Wigilia uczelniana

17 grudnia 2021 roku w murach Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy odbyło się spotkanie opłatkowe KPSW oraz KPCK.

Władze Uczelni, nauczyciele akademiccy, pracownicy administracyjni, przedstawiciele otoczenia społeczno-gospodarczego oraz zaproszeni goście, wśród których był ks. bp. Krzysztof Włodarczyk Ordynariusz Diecezji Bydgoskiej, w okresie przygotowań do Bożego Narodzenia spotkali się, by złożyć sobie wzajemnie życzenia.
Obecna sytuacja epidemiczna nie pozwoliła na spotkanie się na terenie Uczelni w sposób tradycyjny, dlatego wigilia odbyła się w sposób hybrydowy.
- Witem serdecznie całą Społeczność Akademicką Kujawsko-Pomorskiej Szkoły oraz miłych gości, uczestniczących  w naszym Opłatku w sposób tradycyjny -  w murach Uczelni, jak i poprzez połączenie zdalne oraz transmisję internetową. Obecna sytuacja epidemiczna, nie pozwoliła nam wszystkim na spotkanie w tradycyjny sposób, jednak niezmiernie miło mi, że możemy chociaż symbolicznie przełamać się opłatkiem i kultywować naszą chrześcijańską i europejską tradycję. - przywitała gości JM Rektor prof. KPSW, dr Helena Czakowska.
Życzenia do uczestników skierował Ksiądz Biskup oraz zgormadzeni goście. Prezydent Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej Pan Roman Czakowski podziękował wszystkim pracownikom KPSW oraz KPCK za kolejny rok wspólnej pracy. W trakcie uroczystości odbyło się wspólne śpiewanie kolęd. 

Relacja z wigilii dostępna jest na TV KPSW

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl