Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Zapraszamy do wirtualnej biblioteki KPSW!

Studenci i wykładowcy KPSW mogą już korzystać z wirtualnej biblioteki. A to oznacza możliwość internetowej rezerwacji potrzebnej pozycji, sprawdzanie na bieżąco konta czytelnika i przeglądanie księgozbioru. Krótko mówiąc - mniej biegania do tradycyjnej książnicy!
Teraz student czy nauczyciel akademicki, w poszukiwaniu niezbędnej pozycji, nie muszą już przyjeżdżać do biblioteki i sprawdzać, czy w jej księgozbiorze znajduje się poszukiwana pozycja i czy przypadkiem, nie jest właśnie przez kogoś czytana. Po wejściu na stronę www.biblioteka.kpsw.edu.pl (lub kliknięciu banera Wirtualna Biblioteka na www.kpsw.edu.pl) mogą już korzystać z internetowej przeglądarki, a potrzebną pozycję znaleźć po nazwisku autora, tytule, wydawnictwie, a nawet po wpisaniu hasła przedmiotowego, np. ADHD, makroekonomia, farmakologia, Wałęsa.
Zalogowanym użytkownikom system umożliwia szereg dodatkowych funkcji. Mogą oni złożyć zamówienie na konkretne pozycje, a także zajrzeć na swoje konto, by sprawdzić liczbę wypożyczonych książek, ich tytuły, a także termin ich zwrotu. Tu także dostępna będzie liczba ewentualnych zaległości. Osoby, które chcą korzystać z dodatkowych funkcji systemu, mogą się zgłaszać do biblioteki,by otrzymać hasło i login.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl