Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Wspólny opłatek bydgoskich uczelni

W niecodzienny sposób, poprzez połączenie zdalne oraz transmisję internetową, 17 grudnia 2020r. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa zorganizowała Ogólnobydgoski Opłatek Akademicki z udziałem Jego Ekscelencji księdza Biskupa Jana Tyrawy Ordynariusza Diecezji Bydgoskiej oraz Rektorów bydgoskich uczelni.

- Spotkania opłatkowe bydgoskich uczelni stały się tradycją, która buduje i umacnia naszą bydgoską wspólnotę akademicką.Tegoroczne spotkanie opłatkowe, z powodu pandemii koronawirusa COVID-19, różni się od tych, organizowanych w poprzednich latach. Pandemia sprawiła, iż niepewność, obawa o zdrowie i życie, to odczucia, które niestety, towarzyszą nam w ostatnim czasie. Zawieszona większość zajęć na uczelniach i ograniczona możliwość kontaktu, stawia nowe wyzwania, wobec środowiska akademickiego. Obostrzenia wiążą się, z odpowiedzialnością za zdrowie własne i drugiego człowieka. Zdrowych, pełnych radości, pokoju i miłości, Świąt Bożego Narodzenia, Niech nowy rok, rok dwutysięczny dwudziesty pierwszy, będzie dla nas szczęśliwy - przekazała prof. KPSW, dr Helena Czakowska Rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej.

Życzenia dla całej społeczności akademickiej w naszym mieście przekazał Ksiądz Biskup, Rektorzy, przedstawiciele środowisk uniwersyteckich, w również studentów.

                              

 

Zapraszamy do obejrzenia: TVKPSW 17 grudnia 2020r. Ogólnobydgoski Opłatek Akademicki - YouTube

 

Materiał ze spotkania przygotowała również Telewizja Polska Oddział Bydgoszcz link.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl