Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Zachęć do zgłoszenia pomysłu na Bydgoszcz!

Miasto Bydgoszcz ogłasza konkurs na krótki filmik lub plakat promujący, zbliżające się wielkimi krokami, zgłaszanie projektów w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.

Dla najlepszych nagrody: tablet, smartwatch oraz głośnik bezprzewodowy! Na pomysły bydgoszczan na plakat lub film zachęcające do zgłaszania projektów osiedlowych, ponadosiedlowych i małych projektów społecznych Ratusz czeka do 19 maja. Szczegóły konkursu na stronie www.bdgbo.pl.

Idea jest prosta - to mieszkańcy mają zachęcić swoich sąsiadów, bliskich i przyjaciół do zgłaszanie projektów w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Poprzednia edycja programu i kilkaset zgłoszonych projektów wskazuje, że bydgoszczanie wiedzą jak kreatywnie rozwijać swoje osiedla. Teraz czas by to powtórzyć. W konkursie na obywatelski film lub plakat mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy, bez względu na wiek! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Co wystarczy zrobić?
- nagrać krótki, maksymalnie 30 sekundowy filmik lub
- wykonać plakat formatu A3,
i przesłać na adres budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl.

Czas na nadsyłanie filmików i plakatów 28 kwietnia - 19 maja 2021 r.
W zgłoszeniu plakatu lub filmu  należy w treści przesyłanej wiadomości podać:
- imię,
- nazwisko,
- nr telefonu do kontaktu,
- wiek,
- tytuł plakatu lub filmu,
- załączyć zdjęcie lub skan oświadczenia autora plakatu lub filmu zgłaszanego w konkursie na plakat i film zachęcający mieszkańców do głosowania w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim (plik WORD – pobierz)
- w przypadku gdy autor jest niepełnoletni należy załączyć zdjęcie lub skan podpisanego oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego (plik WORD – pobierz)

Szczegóły, w tym regulamin konkursu, wzór oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego, wzór oświadczenia autora plakatu lub filmu na stronie https://www.bdgbo.pl/2021/04/zachec-do-zgoszenia-pomysu-na-bydgoszcz.html

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl