TARGI PRACY Offerty 2017

HALA ŁUCZNICZKA - 16.11.2017 Bydgoszcz

AKTUALNOŚCI
Najlepszym Wystawcą Offert 2017 została firma Alstal. Serdecznie gratulujemy!Kolejna edycja Targów Pracy Offerty już za nami.Serdecznie wszystkim dziękujemy !


Konkurs na Najlepszego Wystawcę Offert 2016


W Konkursie na Najlepszego Wystawcę Offert 2016 zwyciężyła firma BGT i została wyróżniona statuetką ufundowaną przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

II miejsce : Macrologic SA
III miejsce: iQor Global Services Poland sp. z o.o.

Zwycięzcom gratulujemy!

Konkurs miał na celu wyłonienie najciekawszego stoiska, z prezentowanych podczas tegorocznych targów.
Co ważne, na Wystawców głosowali odwiedzający OFFerty. Oceniali oni zarówno wizualny aspekt stoiska, jak i jakość pozyskanych informacji.


ATRAKCJEJuż nie musisz iść do fotografa - u nas fotograf czeka na Ciebie! W trakcie targów możesz zupełnie za darmo wykonać sobie profesjonalene zdjęcie do CV czy innych dokumentów aplikacyjnych.  Pamiętaj by ubrać się stosownie! Najlepiej, aby był to prosty, jednolity strój.


  W przypadku kobiet makijaż odgrywa dużą rolę. Zarówno do wykonania fotografii jak i na rozmowie kwalifikacyjnej mile widziany jest subtelny makijaż uwydatniający zalety, a kryjący mankamenty.
Z tego względu serdecznie zapraszamy do stoiska AVON (na balkonie nad płytą), gdzie profesjonalistki wykonają specjalnie dla Ciebie dopasowany makijaż biznesowy.Przy stoisku firmy Faberlic do dyspozycji odwiedzających czekać będzie specjalista ds. wizażu. Wizażysta opracuje i zrealizuje makijaż biorąc pod uwagę współgranie wszystkich elementów wizerunku danej osoby także stroju i dodatków.Specjalnie dla Panów około godziny 11:50 na scenie na płycie głównej doradcy wizerunku z firmy PAWO zaprezentują  przykładowe stylizacje na rozmowę kwalifikacyjną.  
 

specjalnie wydzielone miejsce ze stolikami do spokojnego wypicia kawy, wypełnienia dokumentów i odpoczynku zrealizowane dla odwiedzających przez naszego Sponsora firmę IKEA.

 ściana z ofertami pracy firm biorących udział w targach Offerty 2017


 Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszego stoiska, z prezentowanych podczas tegorocznych targów.  Co ważne, na Wystawców głosują odwiedzający Offerty. Oceniają oni zarówno wizualny aspekt stoiska, jak i jakość pozyskanych informacji.

Wśród osób głosujących rozlosowane będą nagrody!

 


Ruszyła IX edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademię Leona Koźmińskiego. Do udziału zapraszamy absolwentów szkół wyższych w całej Polsce, zarówno studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, jak i podyplomowych. Dla zwycięzców przewidziane zostały nagrody pieniężne o łącznej wartości 5.000 zł.

Celem Konkursu jest inspirowanie do budowania kapitału społecznego poprzez podnoszenie poziomu wiedzy i kompetencji w zakresie etyki biznesu, ładu korporacyjnego i społecznej odpowiedzialności biznesu. Konkurs ma pomóc w zachęcaniu młodych osób, które właśnie wkraczają do polskiej gospodarki jako pracownicy czy przedsiębiorcy do praktykowania postaw etycznych, odpowiedzialnych i zgodnych z zasadami biznesu społecznie odpowiedzialnego.

ADRESACI KONKURSU: W konkursie mogą wziąć udział absolwenci studiów dyplomowych, podyplomowych i doktoranckich państwowych oraz niepaństwowych uczelni wyższych w całej Polsce. Do konkursu mogą być zgłaszane prace licencjackie, magisterskie, doktorskie i podyplomowe obronione nie wcześniej niż w 2010 roku.

ZAKRES TEMATYCZNY KONKURSU:

  • etyka biznesu
  • zagadnienia etyczne w ekonomii teorii zarządzania i naukach pokrewnych
  • społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)
  • ład korporacyjny
  • innowacyjność społeczna w gospodarce
  • dobre praktyki na rynku finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem rynku consumer finance
  • przeciwdziałanie nadużyciom gospodarczym (compliance)

ZGŁOSZENIE PRAC KONKURSOWYCH: Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania: http://www.kpf.pl/pliki/konkurs/formularz_2014.pdf), dokument potwierdzający obronę pracy (zaświadczenie o ukończeniu studiów lub skan dyplomu), egzemplarz zgłaszanej pracy w formacie DOC lub PDF oraz streszczenie pracy. Komplet dokumentów należy przesłać drogą elektroniczną na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pocztą tradycyjną (oryginał formularza, zaświadczenie, nośnik CD zawierający pracę i streszczenie) na adres Biura KPF: Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, ul. Długie Pobrzeże 30, 80-888 Gdańsk, z dopiskiem na kopercie VERBA VERITATIS.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30 września 2014 roku (liczy się data wpływu do Biura KPF zgłoszenia, nie data wysyłki).

Szczegółowe informacje, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej https://www.kpf.pl/.

KONTAKT:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
tel. +48 504 145 109

Logotyp EU

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego