HALA ŁUCZNICZKA - 20.10.2022

ONLINE - 21.10.2022
TARGI PRACY Offerty 2017

HALA ŁUCZNICZKA - 16.11.2017 Bydgoszcz

AKTUALNOŚCI
Najlepszym Wystawcą Offert 2017 została firma Alstal. Serdecznie gratulujemy!Kolejna edycja Targów Pracy Offerty już za nami.


 • 96 Pracodawców na płycie HSW Łuczniczka,
 • Kilka tysięcy odwiedzających,
 • 7 punktów kosultacyjnych,
 • strefa wizażu biznesowego,
 • 3 profesjonalne warsztaty tematyczne w których wzięło udział ponad 100 słuchaczy.


Serdecznie wszystkim dziękujemy !


Konkurs na Najlepszego Wystawcę Offert 2016


W Konkursie na Najlepszego Wystawcę Offert 2016 zwyciężyła firma BGT i została wyróżniona statuetką ufundowaną przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

II miejsce : Macrologic SA
III miejsce: iQor Global Services Poland sp. z o.o.

Zwycięzcom gratulujemy!

Konkurs miał na celu wyłonienie najciekawszego stoiska, z prezentowanych podczas tegorocznych targów.
Co ważne, na Wystawców głosowali odwiedzający OFFerty. Oceniali oni zarówno wizualny aspekt stoiska, jak i jakość pozyskanych informacji.


ATRAKCJE

 • bezpłatne zdjęcie do dokumentów aplikacyjnychJuż nie musisz iść do fotografa - u nas fotograf czeka na Ciebie! W trakcie targów możesz zupełnie za darmo wykonać sobie profesjonalene zdjęcie do CV czy innych dokumentów aplikacyjnych.  Pamiętaj by ubrać się stosownie! Najlepiej, aby był to prosty, jednolity strój.


  
 • bezpłatny klasyczny makijaż biznesowyW przypadku kobiet makijaż odgrywa dużą rolę. Zarówno do wykonania fotografii jak i na rozmowie kwalifikacyjnej mile widziany jest subtelny makijaż uwydatniający zalety, a kryjący mankamenty.
Z tego względu serdecznie zapraszamy do stoiska AVON (na balkonie nad płytą), gdzie profesjonalistki wykonają specjalnie dla Ciebie dopasowany makijaż biznesowy. • porady wizażystki
Przy stoisku firmy Faberlic do dyspozycji odwiedzających czekać będzie specjalista ds. wizażu. Wizażysta opracuje i zrealizuje makijaż biorąc pod uwagę współgranie wszystkich elementów wizerunku danej osoby także stroju i dodatków.

 • pokaz mody biznesowejSpecjalnie dla Panów około godziny 11:50 na scenie na płycie głównej doradcy wizerunku z firmy PAWO zaprezentują  przykładowe stylizacje na rozmowę kwalifikacyjną.  
 • konkursy z nagrodami

 
 • strefa chillout

specjalnie wydzielone miejsce ze stolikami do spokojnego wypicia kawy, wypełnienia dokumentów i odpoczynku zrealizowane dla odwiedzających przez naszego Sponsora firmę IKEA.

 
 • jobwallściana z ofertami pracy firm biorących udział w targach Offerty 2017


 
 • konkurs dla firm na Najlepszego Wystawcę Offert 2017Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszego stoiska, z prezentowanych podczas tegorocznych targów.  Co ważne, na Wystawców głosują odwiedzający Offerty. Oceniają oni zarówno wizualny aspekt stoiska, jak i jakość pozyskanych informacji.

Wśród osób głosujących rozlosowane będą nagrody!

 


Ruszyła IX edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademię Leona Koźmińskiego. Do udziału zapraszamy absolwentów szkół wyższych w całej Polsce, zarówno studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, jak i podyplomowych. Dla zwycięzców przewidziane zostały nagrody pieniężne o łącznej wartości 5.000 zł.

Celem Konkursu jest inspirowanie do budowania kapitału społecznego poprzez podnoszenie poziomu wiedzy i kompetencji w zakresie etyki biznesu, ładu korporacyjnego i społecznej odpowiedzialności biznesu. Konkurs ma pomóc w zachęcaniu młodych osób, które właśnie wkraczają do polskiej gospodarki jako pracownicy czy przedsiębiorcy do praktykowania postaw etycznych, odpowiedzialnych i zgodnych z zasadami biznesu społecznie odpowiedzialnego.

ADRESACI KONKURSU: W konkursie mogą wziąć udział absolwenci studiów dyplomowych, podyplomowych i doktoranckich państwowych oraz niepaństwowych uczelni wyższych w całej Polsce. Do konkursu mogą być zgłaszane prace licencjackie, magisterskie, doktorskie i podyplomowe obronione nie wcześniej niż w 2010 roku.

ZAKRES TEMATYCZNY KONKURSU:

 • etyka biznesu
 • zagadnienia etyczne w ekonomii teorii zarządzania i naukach pokrewnych
 • społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)
 • ład korporacyjny
 • innowacyjność społeczna w gospodarce
 • dobre praktyki na rynku finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem rynku consumer finance
 • przeciwdziałanie nadużyciom gospodarczym (compliance)

ZGŁOSZENIE PRAC KONKURSOWYCH: Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania: http://www.kpf.pl/pliki/konkurs/formularz_2014.pdf), dokument potwierdzający obronę pracy (zaświadczenie o ukończeniu studiów lub skan dyplomu), egzemplarz zgłaszanej pracy w formacie DOC lub PDF oraz streszczenie pracy. Komplet dokumentów należy przesłać drogą elektroniczną na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pocztą tradycyjną (oryginał formularza, zaświadczenie, nośnik CD zawierający pracę i streszczenie) na adres Biura KPF: Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, ul. Długie Pobrzeże 30, 80-888 Gdańsk, z dopiskiem na kopercie VERBA VERITATIS.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30 września 2014 roku (liczy się data wpływu do Biura KPF zgłoszenia, nie data wysyłki).

Szczegółowe informacje, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej https://www.kpf.pl/.

KONTAKT:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
tel. +48 504 145 109

Logotyp EU

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego