Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Dlaczego AKP ?

AKP przygotowała dla Ciebie wyjątkową ofertę dającą nowe możliwości. Studia u nas to oferta dla tych, którzy nie tylko chcą zdobyć wiedzę ale i umiejętności. Z nami możesz:

 1. Studiować na wymarzonym kierunku:
  • PRAWO – AKP jedyną uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy, która kształci na tym kierunku!
  • NOWOŚĆ Studia I i II stopnia na kierunku PIELĘGNIARSTWO
    
 2. Rozwijać zainteresowania na wybranym zakresie
  • ponad 60 zakresów do wyboru!
    
 3. Poszerzać umiejętności na dowolnym module
  • ponad 80 modułów kształcenia!

Wysokie miejsca w rankingach uczelni wyższych!
AKP
zajmuje wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach uczelnii wyższych: w latach 2018-2024 zajęliśmy I miejsce w Bydgoszcz i w województwie Kujawsko-Pomorskim wśród uczelni niepublicznych,  wg Perspektyw. Kierunek PRAWO realizowany jest na Wydziale wysoko ocenianym w Rankingu Wydziałów Prawa Dziennika Gazety Prawnej, czego dowodem jest II wśród uczelni niepublicznych w roku 2023.

Nauka w międzynarodowym środowisku

AKP jest Uczelnią, która organizuje szeroko zakrojone międzynarodowe inicjatywy naukowe, kulturalne i sportowe. Dzięki podpisanym umowom z zagranicznymi ośrodkami możesz studiować zarówno w krajach Unii Europejskiej jak i poza jej granicami. Abyś mógł rozwijać się w międzynarodowym towarzystwie KPSW nawiązała współpracę między innymi z Turcją, Wielką Brytanią, Portugalią, Grecją, Włochami, Francją, Ukrainą, Kirgistanem, Chińską Republiką Ludową...

Komfortowa baza dydaktyczna

Dużym atutem AKP jest nowoczesna, własna baza o powierzchni ok 15 tysięcy metrów kwadratowych. Uczelnia posiada trzy własne obiekty usytuowane w samym centrum miasta: na ul. Toruńskiej 55-57, ul. Piotrowskiego 12-14 i ul. W.Bełzy 2. Każdy z budynków przystosowany jest do potrzeb niepełnosprawnych. Studiując u nas do swojej dyspozycji będziesz miał m.in. przestronne i komfortowe sale wykładowe, ćwiczeniowe, laboratoria, nowoczesne sale komputerowe, sale sportową, bufety, punkty ksero, Radio Akademickie MEGAFON, Telewizję TVKAKP.

baza dydaktyczna kpsw

Zobacz Naszą Bazę Dydaktyczną na youtube

Bezpłatne studia dla najlepszych

W ramach systemu motywacyjnego możesz skorzystać z szeregu zniżek i ulg w opłacie czesnego. Z kolei jeżeli osiągasz dobre wyniki w nauce oraz będziesz aktywnie działał w organizacjach studenckich, kołach naukowych, uczelnianym radiu i telewizji będziesz mógł studiować na AKP bezpłatnie.

Nowoczesne projekty

AKP jest organizatorem i twórcą innowacyjnych projektów zarówno uczelnianych, ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować swoich absolwentów do zadań, jakie czekają na nich na rynku pracy i do osiągnięcia przez nich spektakularnych sukcesów.

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl