Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Informatyka

Po ukończeniu kierunku INFORMATYKA zdobędziesz wiedzę, umiejętności i kompetencje w obszarze:
• inżynierii oprogramowania
• działania systemów komputerowych i operacyjnych
• technologii sieciowej oraz przedmiotów specjalnościowych
• ogólnych i specjalistycznych zagadnień informatyki, wiedzy technicznej oraz umiejętności praktycznych z zakresu systemów informatycznych
• łączenia wiedzy informatycznej z wiedzą z zarządzania, co umożliwi sprawną współpracę ze specjalistami z zakresu biznesu i marketingu
• działania współczesnych systemów komputerowych oraz pracy w zespołach programistycznych
• znajomości specjalistycznego języka angielskiego dla informatyków
• wykorzystywania nabytej wiedzy do opisu procesów, tworzenia modeli, zapisu algorytmów oraz innych działań w obszarze informatyki
• działania współczesnego sprzętu komputerowego oraz urządzeń z nim współpracujących, a także systemów operacyjnych, sieci komputerowych i baz danych
• sztucznej inteligencji, grafiki komputerowej oraz teleinformatyki

Wiedza, umiejętności, kompetencje uzyskane po ukończeniu kierunku dodatkowo rozszerzane są po ukończeniu modułów z poszczególnych zakresów.

Zasady Rekrutacji

Promocje i zniżki

Akademia Cisco

W 2012 roku powstała Akademia Cisco, w ramach której studenci uzyskują certyfikaty Cisco upoważniające do obsługi rozległych i lokalnych sieci komputerowych i teleinformatycznych na poziomie średniozaawansowanym (CCNA Exploration), natomiast w zakresie zaawansowanym mogą rozwijać swoje umiejętności w ramach profesjonalnego kursu CCNP. Studenci zainteresowani rozwijaniem umiejętności dotyczących bezpieczeństwa sieci komputerowych i teleinformatycznych mogą w ramach Akademii Cisco uzyskać certyfikat CCNA Security.

Moduły kształcenia

Student poznaje sieci LAN, WLAN, WAN w zakresie projektowania i konfiguracji. Otrzyma certyfikat Cisco upoważniający do obsługi rozległych i lokalnych sieci komputerowych i teleinformatycznych na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym.

To oferta dla studentów zainteresowanych rozwijaniem umiejętności dotyczących bezpieczeństwa sieci komputerowych i teleinformatycznych. Zapoznają się ze sposobami zabezpieczania sieci LAN, WLAN, WAN.

Student poznaje sieci LAN, WLAN, WAN w zakresie projektowania i konfiguracji. Otrzyma certyfikat Cisco upoważniający do obsługi rozległych i lokalnych sieci komputerowych i teleinformatycznych na poziomie zaawansowanym.

Podczas kursu student pozna specjalistyczny język angielski w określonej dziedzinie. Zainteresowany uczestnictwem w kursie musi wykazać się umiejętnością biegłości językowej na poziomie podstawowym (A2 – wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego).

Student nauczy się praktycznego korzystania z zaawansowanych funkcji arkusza kalkulacyjnego do obliczeń wykorzystywanych w pracach inżynierskich.

Student, który ukończy kurs obsługi systemów sieciowych uzyska umiejętności administrowania campusowymi sieciami LAN.

 


Kończąc ten kierunek studiów możesz zdobyć np. pracę:

TOKARZ / FREZER CNC (NR 3792)

Miejscowość
Bydgoszcz - kujawsko-pomorskie
Data rozpoczęcia pracy:
2021-09-01
Oferta ważna do:
2021-09-30
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
Liczba godzin:
w tygodniu 40
Liczba wolnych miejsc:
4
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe, brak
Wymagania:
czytanie rysunku technicznego, obsługa narzędzi pomiarowych
Pracodawca:
"PRETTL ADION POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPECJALISTA DS. KOMPUTEROWEJ OBRÓBKI TEKSTU (DTP) (NR 3752)

Miejscowość
Bydgoszcz - kujawsko-pomorskie
Data rozpoczęcia pracy:
2021-09-01
Oferta ważna do:
2021-09-30
Wynagrodzenie brutto: od 3 083 PLN
Liczba godzin:
w tygodniu 40
w miesiącu 160
Liczba wolnych miejsc:
1
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), brak
Wymagania:
WYMAGANIA: - dobra znajomość języka angielskiego (min. B2), pozwalająca na swobodną komunikację, pracę z projektem - znajomość edycji tekstów, grafik, multimediów, pakietu MS Office - wysoka etyka pracy, samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - umiejętności analitycznego myślenia i działania pod presją czasu MILE WIDZIANE: - znajomość programów z pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop) - podstawy edycji audio i video (Pro Tools, Sony Vegas, Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro) - doświadczenie w pracy z klientem
Pracodawca:
"SDL POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
LOCALIZATION ENGINEER (INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO)

Miejscowość
Bydgoszcz - kujawsko-pomorskie
Data rozpoczęcia pracy:
2021-09-03
Oferta ważna do:
2021-09-30
Wymagania:

WS Holdings plc jest wiodącym na świecie dostawcą zaawansowanych technologicznie usług językowych związanych z zarządzaniem treścią i własnością intelektualną. Pomagamy naszym klientom w nawiązywaniu kontaktów i realizacji nowych projektów na całym świecie poprzez przekazywanie kluczowych treści biznesowych w skali globalnej oraz umożliwienie ochrony i realizacji ich innowacji.

Nasza wizja opiera się na pomocy organizacjom w efektywnej interakcji z osobami na całym świecie poprzez rozwiązywanie problemów związanych z językiem, treścią i dostępem do rynku dzięki dogłębnej wiedzy i inteligentnej technologii.

Do naszych klientów należy 90 ze 100 największych marek na świecie, 10 największych firm farmaceutycznych i 18 z 20 największych firm patentowych na świecie. Nasza baza klientów obejmuje Europę, Azję i Pacyfik oraz Amerykę Północną i Południową w sektorach: technologicznym, farmaceutycznym, medycznym, prawnym, chemicznym, motoryzacyjnym, rządowym i telekomunikacyjnym, które obsługujemy z biur na pięciu kontynentach.

Założona w 1958 roku firma RWS ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i jest notowana na AIM, rynku regulowanym Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych (RWS.L).
 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.rws.com

OPIS WYKONYWANYCH ZADAŃ:

-analiza, przygotowywanie i przetwarzanie plików w różnych wersjach i formatach (XML, HTML/CSS, EXCEL etc.)

-wykorzystywanie wewnętrznych i zewnętrznych programów oraz rozwiązań dedykowanych wsparciu procesów tłumaczeniowych

-odbiór i finalizacja plików przesyłanych zwrotnie z działu tłumaczeń do wcześniej ustalonych formatów

-odpowiedzialność za zgodność parametrów plików (oraz struktury katalogowej) z wymaganiami klienta

-współpraca z kierownikami projektów i działem tłumaczeń w kwestiach dotyczących sposobu przygotowania plików i ich aspektów technicznych

-reagowanie na powstałe niezgodności, jak najszybsza identyfikacja możliwych błędów i luk powstałych przy generowaniu finalnego produktu

-uczestnictwo w spotkaniach projektowych

WYMAGANIA:

- dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);

- znajomość systemów kodowania i struktur plików Windows

- znajomość idei plików strukturalnych XML i HTML/CSS lub innych pokrewnych technologii/formatów

- komunikatywność, proaktywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów

- zwracanie uwagi na detale oraz jakość

- dyspozycyjność oraz elastyczność pozwalająca na pracę w aktywnie zmieniającym się środowisku

- umiejętność działania pod presją czasu

- umiejętność analitycznego myślenia

MILE WIDZIANE:

- znajomość innych języków obcych

- znajomość Systemów Zarządzania Tłumaczeniami (SDL TMS, SDL WorldServer itp.)

- znajomość aplikacji CAT (SDLX, SDL Trados Studio itp.).

- znajomość edytorów tekstu, programów graficznych oraz innych narzędzi DTP

- umiejętność pracy w różnych systemach operacyjnych (Windows, Linux, macOS)

- podstawowa znajomość języków programowania (C#, Java, języki skryptowe)

- podstawowa znajomość baz danych

- wykształcenie techniczne (technikum, studia wyższe)

OFERUJEMY:

- pracę na podstawie umowy o pracę

- stabilność zatrudnienia

- prywatną opiekę medyczną

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych opiekunów

- aktywny udział w projektach międzynarodowych

- pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

 - możliwość szybkiego rozwoju własnych kompetencji poprzez ambitne i pełne wyzwań zadania

- jasno określoną ścieżkę kariery (system awansów poziomych i pionowych)

- kartę Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: recruitment.poland@sdl.com z załączoną w CV klauzulą: “I hereby give my consent that my personal data contained in my CV is processed by RWS Holdings PLC.  for the purposes of recruitment in accordance with Regulation (EU) No 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation, GDPR). I also agree to share my personal data for the purposes of recruitment to RWS Holdings PLC.  RWS Head Office, Europa House Chiltern Park Chiltern Hill Chalfont St Peter SL9 9FG England, UK. I also agree to share my personal data for the purposes of recruitment to other entities in the SDL plc’s group, i.e. potential employers. I have the right to access my personal data and the right to correct it and request its removal.”

Please note that, by submitting your CV for consideration, you are consenting to RWS Holdings plc storing your CV and using the information contained in it to consider you for any positions you have applied for and any positions we consider may be of interest to you. Please note your information may be shared internally across different RWS departments in our offices worldwide during the recruitment process. RWS will use 3rd party software in which your information will be processed in 3rd party hosting centres, RWS has entered into appropriate agreements to safeguard your data.

If your application is successful your information will be processed in connection with your engagement with RWS.

Should your application not be successful, your CV will be stored in our systems for a period of 2 years. If you have any queries about this email, please contact us by replying to this message.

You may also read our Privacy Policy https://www.sdl.com/about/privacy/privacy-notice.html. If you did not send us an email instructing us to process your personal data please contact us immediately at privacy@sdl.com

Pracodawca:
RWS
INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO IT

Miejscowość
Bydgoszcz - kujawsko-pomorskie
Data rozpoczęcia pracy:
2021-09-03
Oferta ważna do:
2021-09-30
Wymagania:

RWS Holdings plc jest wiodącym na świecie dostawcą zaawansowanych technologicznie usług językowych związanych z zarządzaniem treścią i własnością intelektualną. Pomagamy naszym klientom w nawiązywaniu kontaktów i realizacji nowych projektów na całym świecie poprzez przekazywanie kluczowych treści biznesowych w skali globalnej oraz umożliwienie ochrony i realizacji ich innowacji.

Nasza wizja opiera się na pomocy organizacjom w efektywnej interakcji z osobami na całym świecie poprzez rozwiązywanie problemów związanych z językiem, treścią i dostępem do rynku dzięki dogłębnej wiedzy i inteligentnej technologii.

Do naszych klientów należy 90 ze 100 największych marek na świecie, 10 największych firm farmaceutycznych i 18 z 20 największych firm patentowych na świecie. Nasza baza klientów obejmuje Europę, Azję i Pacyfik oraz Amerykę Północną i Południową w sektorach: technologicznym, farmaceutycznym, medycznym, prawnym, chemicznym, motoryzacyjnym, rządowym i telekomunikacyjnym, które obsługujemy z biur na pięciu kontynentach.

Założona w 1958 roku firma RWS ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i jest notowana na AIM, rynku regulowanym Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych (RWS.L).
 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.rws.com

OPIS STANOWISKA:

- pierwszy i drugi poziom wsparcia technicznego użytkowników korporacyjnych

- znajomość komputerów i laptopów firmy DELL (BIOS, sterowniki, specyfikacja techniczna)

- wymiana wadliwych części komputerowych, jak baterie, dyski SDD / HDD, pamięć RAM

- monitorowanie systemów operacyjnych klienckich i serwerowych z rodziny Microsoft Windows oraz Mac OS

- instalacja oprogramowania oraz aktualizacje systemów operacyjnych na komputerach oraz serwerach w infrastrukturze SDL
- zarządzanie systemem Microsoft System Center Configuration Management (SCCM)

- zarządzanie kontami użytkowników w systemach Windows Active Directory oraz Office 365

- zarządzanie konfiguracją zasobów firmowych w zakresie sprzętu, licencji oraz oprogramowania

- przygotowywanie stanowisk i środowiska komputerowego dla nowych użytkowników

- zarządzanie incydentami i problemami zgodnie z najlepszymi praktykami (ITIL)

- reagowanie na zgłoszenia serwisowe w ramach systemu ticketingu, eskalacja do grup specjalistycznych

- współpraca z dostawcami sprzętu w zakresie naprawy i wymiany sprzętu objętego gwarancją

- rozwiązywanie problemów związanych z siecią LAN / VPN

- rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami, m.in. MS Office, Adobe Creative Cloud

WYMAGANIA:

- 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- znajomość języka angielskiego (min. B2)

- wykształcenie informatyczne

- bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows Enterprise (7, 8, 10)

- znajomość Exchange 2010 oraz późniejszych wersji

- znajomość systemów operacyjnych Windows Server, w szczególności 2008 oraz 2012

- znajomość technologii Acitive Directory, GPO oraz Office 365

- wiedza praktyczna w zakresie technologii sieciowych i internetowych (WWW \ FTP \ EMAIL \ TCP\ IP \ VPN)

- znajomość najlepszych praktyk na poziomie ITIL v3 lub v4 (certyfikat mile widziany)

- umiejętność komunikowania problemów technicznych, analitycznych i ich rozwiązań, nadawania im priorytetów

- umiejętność pracy w zespole, strukturach organizacji pod presją czasu

OFERUJEMY:

- stabilność zatrudnienia (umowę o pracę)

- pracę zdalną

- prywatną opiekę medyczną

- interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

- możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji (system awansów poziomych i pionowych)

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych trenerów

- aktywny udział w projektach międzynarodowych

- kartę Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: recruitment.poland@sdl.com z załączoną w CV klauzulą: “ I hereby give my consent that my personal data contained in my CV is processed by RWS Holdings PLC. for the purposes of recruitment in accordance with Regulation (EU) No 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation, GDPR). I also agree to share my personal data for the purposes of recruitment to RWS Holdings PLC. RWS Head Office, Europa House Chiltern Park Chiltern Hill Chalfont St Peter SL9 9FG England, UK. I also agree to share my personal data for the purposes of recruitment to other entities in the RWS Holdings PLC's group, i.e. potential employers. I have the right to access my personal data and the right to correct it and request its removal.”

Please note that, by submitting your CV for consideration, you are consenting to RWS Holdings plc storing your CV and using the information contained in it to consider you for any positions you have applied for and any positions we consider may be of interest to you. Please note your information may be shared internally across different RWS departments in our offices worldwide during the recruitment process. RWS will use 3rd party software in which your information will be processed in 3rd party hosting centres, RWS has entered into appropriate agreements to safeguard your data.

If your application is successful your information will be processed in connection with your engagement with RWS.

Should your application not be successful, your CV will be stored in our systems for a period of 2 years. If you have any queries about this email, please contact us by replying to this message.

You may also read our Privacy Policy RWS Privacy Notice. If you did not send us an email instructing us to process your personal data please contact us immediately at privacy@rws.com

Pracodawca:
RWS
KOORDYNATOR PROJEKTÓW W DZIALE TECHNICZNYM (DTP)

Miejscowość
Bydgoszcz - kujawsko-pomorskie
Data rozpoczęcia pracy:
2021-09-03
Oferta ważna do:
2021-09-30
Wymagania:

KOORDYNATOR PROJEKTÓW W DZIALE TECHNICZNYM (DTP)

Pod koniec 2020 roku SDL PLC zostało przejęte przez RWS Holdings PLC i obecnie intensywnie pracujemy nad integracją obu firm, aby stać się wiodącym na świecie dostawcą usług językowych, zarządzania treścią i własnością intelektualną, opartych na najnowocześniejszej technologii.

RWS Holdings plc jest wiodącym na świecie dostawcą zaawansowanych technologicznie usług językowych związanych z zarządzaniem treścią i własnością intelektualną. Pomagamy naszym klientom w nawiązywaniu kontaktów i realizacji nowych projektów na całym świecie poprzez przekazywanie kluczowych treści biznesowych w skali globalnej oraz umożliwienie ochrony i realizacji ich innowacji.

Nasza wizja opiera się na pomocy organizacjom w efektywnej interakcji z osobami na całym świecie poprzez rozwiązywanie problemów związanych z językiem, treścią i dostępem do rynku dzięki dogłębnej wiedzy i inteligentnej technologii.

Do naszych klientów należy 90 ze 100 największych marek na świecie, 10 największych firm farmaceutycznych i 18 z 20 największych firm patentowych na świecie. Nasza baza klientów obejmuje Europę, Azję i Pacyfik oraz Amerykę Północną i Południową w sektorach: technologicznym, farmaceutycznym, medycznym, prawnym, chemicznym, motoryzacyjnym, rządowym i telekomunikacyjnym, które obsługujemy z biur na pięciu kontynentach.

Założona w 1958 roku firma RWS ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i jest notowana na AIM, rynku regulowanym Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych (RWS.L).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.rws.com

PRACA W STAŁYCH GODZINACH PRACY 9:00-17:00

OPIS WYKONYWANYCH ZADAŃ:

- planowanie i zarządzanie projektem oraz zespołem w dziale technicznym;

- kontrolowanie budżetu, jakości i terminów realizowanego projektu;

- opracowywanie instrukcji i dokumentacji projektowej;

- analiza plików, wybór odpowiednich procesów i narzędzi tłumaczeniowych;

- komputerowa obróbka grafik i tekstów w różnych wersjach językowych na wzór dokumentu wyjściowego;

WYMAGANIA:

- dobra znajomość języka angielskiego (min. B1/B2) pozwalająca na swobodną komunikację

- umiejętność pracy w zespole

- zdolności organizacyjne

- dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

- znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

MILE WIDZIANE:

- znajomość programów do edycji grafik i tekstów (Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop)

- doświadczenie w pracy z klientem i w zarządzaniu zespołem oraz projektami

- chęć aktywnego zdobywania wiedzy, szukania i wdrażania nowych rozwiązań

OFERUJEMY:

- stabilność zatrudnienia (umowę o pracę)

- pracę zdalną

- prywatną opiekę medyczną

- interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

- możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji (system awansów poziomych i pionowych)

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych trenerów

- aktywny udział w projektach międzynarodowych

- kartę Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: recruitment.poland@sdl.com z załączoną w CV klauzulą: “I hereby give my consent that my personal data contained in my CV is processed by RWS Holdings PLC.  for the purposes of recruitment in accordance with Regulation (EU) No 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation, GDPR). I also agree to share my personal data for the purposes of recruitment to RWS Holdings PLC.  RWS Head Office, Europa House Chiltern Park Chiltern Hill Chalfont St Peter SL9 9FG England, UK. I also agree to share my personal data for the purposes of recruitment to other entities in the RWS Holdings plc’s group, i.e. potential employers. I have the right to access my personal data and the right to correct it and request its removal.”

Please note that, by submitting your CV for consideration, you are consenting to RWS Holdings plc storing your CV and using the information contained in it to consider you for any positions you have applied for and any positions we consider may be of interest to you. Please note your information may be shared internally across different RWS departments in our offices worldwide during the recruitment process. RWS will use 3rd party software in which your information will be processed in 3rd party hosting centres, RWS has entered into appropriate agreements to safeguard your data.

If your application is successful your information will be processed in connection with your engagement with RWS.

Should your application not be successful, your CV will be stored in our systems for a period of 2 years. If you have any queries about this email, please contact us by replying to this message.

You may also read our Privacy Policy https://www.sdl.com/about/privacy/privacy-notice.html. If you did not send us an email instructing us to process your personal data please contact us immediately at privacy@sdl.com

Pracodawca:
RWS
SPECJALISTA DS. KOMPUTEROWEJ OBRÓBKI TEKSTU (DTP)

Miejscowość
Bydgoszcz - kujawsko-pomorskie
Data rozpoczęcia pracy:
2021-09-03
Oferta ważna do:
2021-09-30
Wymagania:

SPECJALISTA DS. KOMPUTEROWEJ OBRÓBKI TEKSTU (DTP)

RWS Holdings plc jest wiodącym na świecie dostawcą zaawansowanych technologicznie usług językowych związanych z zarządzaniem treścią i własnością intelektualną. Pomagamy naszym klientom w nawiązywaniu kontaktów i realizacji nowych projektów na całym świecie poprzez przekazywanie kluczowych treści biznesowych w skali globalnej oraz umożliwienie ochrony i realizacji ich innowacji.

Nasza wizja opiera się na pomocy organizacjom w efektywnej interakcji z osobami na całym świecie poprzez rozwiązywanie problemów związanych z językiem, treścią i dostępem do rynku dzięki dogłębnej wiedzy i inteligentnej technologii.

Do naszych klientów należy 90 ze 100 największych marek na świecie, 10 największych firm farmaceutycznych i 18 z 20 największych firm patentowych na świecie. Nasza baza klientów obejmuje Europę, Azję i Pacyfik oraz Amerykę Północną i Południową w sektorach: technologicznym, farmaceutycznym, medycznym, prawnym, chemicznym, motoryzacyjnym, rządowym i telekomunikacyjnym, które obsługujemy z biur na pięciu kontynentach.

Założona w 1958 roku firma RWS ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i jest notowana na AIM, rynku regulowanym Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych (RWS.L).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.rws.com

PRACA W STAŁYCH GODZINACH PRACY 9:00-17:00
 

OPIS STANOWISKA:

- analiza plików dla potrzeb lokalizacji, wybór odpowiednich procesów i narzędzi tłumaczeniowych

- skład i łamanie tekstów, formatowanie i przygotowywanie materiałów do publikacji lub druku w różnych wersjach językowych na wzór dokumentu wyjściowego

- przygotowywanie grafik w różnych wersjach językowych na wzór dokumentu wyjściowego

- odtwarzanie źródła dokumentu na podstawie plików PDF przy wsparciu specjalistycznych programów

- kontrolowanie jakości poprzez sprawdzanie dokumentów pod kątem zgodności z dokumentem wyjściowym

- opracowywanie instrukcji i dokumentacji projektowej

WYMAGANIA:

- dobra znajomość języka angielskiego (min. B2), pozwalająca na swobodną komunikację, pracę z projektem

- znajomość edycji tekstów, grafik, multimediów, pakietu MS Office

- wysoka etyka pracy, samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- umiejętności analitycznego myślenia i działania pod presją czasu
 

MILE WIDZIANE:

- znajomość programów z pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop)

- podstawy edycji audio i video (Pro Tools, Sony Vegas, Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro)

- doświadczenie w pracy z klientem

 

OFERUJEMY:

- stabilność zatrudnienia (umowę o pracę)

- pracę zdalną

- prywatną opiekę medyczną

- interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

- pracę w różnych aplikacjach DTP / graficznych

- możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji (system awansów poziomych i pionowych)

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych trenerów

- aktywny udział w projektach międzynarodowych

- kartę Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: recruitment.poland@sdl.com z załączoną w CV klauzulą: “I hereby give my consent that my personal data contained in my CV is processed by RWS Holdings PLC.  for the purposes of recruitment in accordance with Regulation (EU) No 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation, GDPR). I also agree to share my personal data for the purposes of recruitment to RWS Holdings PLC.  RWS Head Office, Europa House Chiltern Park Chiltern Hill Chalfont St Peter SL9 9FG England, UK. I also agree to share my personal data for the purposes of recruitment to other entities in the RWS Holdings plc’s group, i.e. potential employers. I have the right to access my personal data and the right to correct it and request its removal.”

Please note that, by submitting your CV for consideration, you are consenting to RWS Holdings plc storing your CV and using the information contained in it to consider you for any positions you have applied for and any positions we consider may be of interest to you. Please note your information may be shared internally across different RWS departments in our offices worldwide during the recruitment process. RWS will use 3rd party software in which your information will be processed in 3rd party hosting centres, RWS has entered into appropriate agreements to safeguard your data.

If your application is successful your information will be processed in connection with your engagement with RWS.

Should your application not be successful, your CV will be stored in our systems for a period of 2 years. If you have any queries about this email, please contact us by replying to this message.

You may also read our Privacy Policy https://www.sdl.com/about/privacy/privacy-notice.html. If you did not send us an email instructing us to process your personal data please contact us immediately at privacy@sdl.com

Pracodawca:
RWS
INżYNIER WSPARCIA APLIKACJI

Miejscowość
Bydgoszcz - kujawsko-pomorskie
Data rozpoczęcia pracy:
2021-09-03
Oferta ważna do:
2021-09-30
Wymagania:

Inżynier Wsparcia Aplikacji

RWS Holdings plc jest wiodącym na świecie dostawcą zaawansowanych technologicznie usług językowych związanych z zarządzaniem treścią i własnością intelektualną. Pomagamy naszym klientom w nawiązywaniu kontaktów i realizacji nowych projektów na całym świecie poprzez przekazywanie kluczowych treści biznesowych w skali globalnej oraz umożliwienie ochrony i realizacji ich innowacji.

Nasza wizja opiera się na pomocy organizacjom w efektywnej interakcji z osobami na całym świecie poprzez rozwiązywanie problemów związanych z językiem, treścią i dostępem do rynku dzięki dogłębnej wiedzy i inteligentnej technologii.

Do naszych klientów należy 90 ze 100 największych marek na świecie, 10 największych firm farmaceutycznych i 18 z 20 największych firm patentowych na świecie. Nasza baza klientów obejmuje Europę, Azję i Pacyfik oraz Amerykę Północną i Południową w sektorach: technologicznym, farmaceutycznym, medycznym, prawnym, chemicznym, motoryzacyjnym, rządowym i telekomunikacyjnym, które obsługujemy z biur na pięciu kontynentach.

Założona w 1958 roku firma RWS ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i jest notowana na AIM, rynku regulowanym Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych (RWS.L).
 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.rws.com

OPIS STANOWISKA:

Stanowisko Inżyniera Wsparcia Technicznego wymaga doskonałych umiejętności komunikacyjnych i predyspozycji do pracy w zespole. Kandydat będzie odpowiedzialny za wsparcie 100+ użytkowników w szybko zmieniającym się środowisku, wstępnie odpowiadając na zgłoszenia (tickety) i podejmowanie kroków, aby przywrócić niedziałające usługi tak szybko jak to możliwe. Idealny kandydat powinien być mocno zmotywowany, a doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkową zaletą.

ZADANIA:

- Wspieranie 100+ użytkowników z Polski i zagranicy i zapewnienie wysokiej jakości obsługi użytkowników.

- Wstępne odpowiadania na zgłoszenia (tickety), eskalowanie zgłoszeń (ticketów) do 2-giej linii wsparcia.

- Reagowanie lub przywracanie niedziałających usług w możliwie krótkim czasie (na przykład: pliki utknęły na którymś z etapów w Systemie Zarządzania Tłumaczeniami wkazując na „błędy”, które wymagają odpowiedniej reakcji).

- Zarządzanie prawami dostępu do systemów RWS i ich administracja (np. nadawanie odpowiednich uprawnień upoważnionym użytkownikom).

WYMAGANIA:

- Znajomość języka angielskiego (minimum B2)

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne (werbalne i pisemne)

- Umiejętność analitycznego myślenia

- Podstawowa znajomość z zakresu hardware / software

- Podstawowe doświadczenie z systemami operacyjnymi rodziny Windows

- Podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office

MILE WIDZIANE:

- Podstawowa znajomość systemów kodowania i struktur plików Windows

- Podstawowa znajomość XML i HTML

- Znajomość Systemów Zarządzania Tłumaczeniami (SDL TMS, SDL WorldServer itp.)

- Znajomość aplikacji CAT (SDLX, SDL Trados Studio itp.)

- Znajomość systemów zarządzania zgłoszeniami (systemów ticketowych)

- Podstawowa znajomość języków programowania (preferowany C#, języki skryptowe) i baz danych (preferowany SQL)

OFERUJEMY:

- pracę na podstawie umowy o pracę

- stabilność zatrudnienia

- prywatną opiekę medyczną

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych opiekunów

- aktywny udział w projektach międzynarodowych

- pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

- możliwość szybkiego rozwoju własnych kompetencji poprzez ambitne i pełne wyzwań zadania

- jasno określoną ścieżkę kariery (system awansów poziomych i pionowych)

- kartę Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: recruitment.poland@sdl.com z załączoną w CV klauzulą: “I hereby give my consent that my personal data contained in my CV is processed by RWS Holdings PLC.  for the purposes of recruitment in accordance with Regulation (EU) No 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation, GDPR). I also agree to share my personal data for the purposes of recruitment to RWS Holdings PLC.  RWS Head Office, Europa House Chiltern Park Chiltern Hill Chalfont St Peter SL9 9FG England, UK. I also agree to share my personal data for the purposes of recruitment to other entities in the SDL plc’s group, i.e. potential employers. I have the right to access my personal data and the right to correct it and request its removal.”

Please note that, by submitting your CV for consideration, you are consenting to RWS Holdings plc storing your CV and using the information contained in it to consider you for any positions you have applied for and any positions we consider may be of interest to you. Please note your information may be shared internally across different RWS departments in our offices worldwide during the recruitment process. RWS will use 3rd party software in which your information will be processed in 3rd party hosting centres, RWS has entered into appropriate agreements to safeguard your data.

If your application is successful your information will be processed in connection with your engagement with RWS.

Should your application not be successful, your CV will be stored in our systems for a period of 2 years. If you have any queries about this email, please contact us by replying to this message.

You may also read our Privacy Policy https://www.sdl.com/about/privacy/privacy-notice.html. If you did not send us an email instructing us to process your personal data please contact us immediately at privacy@sdl.com

Pracodawca:
RWS
TOKARZ (NR 3946)

Miejscowość
Bydgoszcz - kujawsko-pomorskie
Data rozpoczęcia pracy:
2021-09-10
Oferta ważna do:
2021-10-09
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
Liczba godzin:
w tygodniu 40
Liczba wolnych miejsc:
1
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe, brak
Wymagania:
Wymagania: -umiejętność wykonywania prac na tokarce tradycyjnej -umiejętność czytania rysunku technicznego -umiejętność dorabiana elementów na podstawie oględzin i własnych pomiarów -obsługa wyposażenia warsztatowego; frezarka, szlifierki, wiertarki -mile widziana obsługa frezarki CNC (nie jest to warunek konieczny) -mile widziane również osoby posiadające stopień niepełnosprawności
Pracodawca:
ERPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
FREZER CNC

Miejscowość
Bydgoszcz - kujawsko-pomorskie
Data rozpoczęcia pracy:
2021-09-15
Oferta ważna do:
2021-10-22
Stypendium brutto: 1 489 PLN
Liczba godzin:
w tygodniu 40
w miesiącu 160
Liczba wolnych miejsc:
1
Wykształcenie:
podstawowe, brak
Wymagania:
podstawowe umiejętności czytania rysunku technicznego i podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych - mile widziane; znajomość j. polskiego na poziomie podstawowym
Pracodawca:
kontakt przez PUP

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl