Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Nabór na kierunek Praca Socjalna nadal trwa!

Miło nam poinformować, że kierunek Praca Socjalna cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kandydatów podczas rekrutacji na studia 2017/2018. 
W związku z tym przedłużamy zapisy na ostatnie miejsca na studia licencjanckie do 31 października! Dołącz do grona studentów KPSW i zapisz się już dziś!

 Po rejestracji przez internet (tutaj) odwiedź Biuro Rekrutacyjne i dostarcz dokumenty: ksero dowodu osobistego, podanie, kopię świadectwa maturalnego i zdjęcie legitymacyjne. Już tylko do 31 października trwa promocja "Zapisując się na studia, zyskujesz 1410 złotych", więc podpisz umowę jak najszybciej, a opłata rekrutacyjna wyniesie (210 zł) 0 zł!
Ponadto dla wszystkich kandydatów na studia I i II stopnia oraz na studia inżynierskie: informatykę, budownictwo, geodezję i kartografię mamy bon edukacyjny na studia podyplomowe o wartości 400 zł, który można wykorzystać nawet w 2 lata po ukończeniu nauki. Na naszej Uczelni możesz zdobyć 2 dyplomy jednocześnie!

 
Studentom, którzy chcieliby podjąć różne aktywności, umożliwiamy kontynuację nauki przez indywidualny tok studiów. Ponadto posiadamy bogaty pakiet stypendialny zarówno w postaci zapomóg rodzinnych, jak i naukowych.
Dowiedz się więcej! Zapraszamy do kontaktu z Biurem Rekrutacji tel. 52 322 0 322 lub 500 149 149 oraz do rejestracji on-line. 
 
 

 

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl