Zaproszenie na wykład prof. Edwarda Kujawskiego

Koło Naukowe GeoPalik zaprasza na wykład nt. „Metodologia prac w geodezji inżynieryjnej” prof. zw. Edwarda Kujawskiego, twórcy kierunku Geodezja i kartografia w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej. Prof. Edward Kujawski jest członkiem Sekcji Geodezji Inżynieryjnej Komitetu Geodezji Polskiej Akademii Nauk. Był też wieloletnim członkiem jury konkursu Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. W okresie swojej pracy zawodowej wypromował czterech doktorów nauk w zakresie geodezji i kartografii, opublikował kilkadziesiąt prac naukowych, w tym cztery publikacje książkowe z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości.

Przez kilka lat współpracował w Wydziałem Budownictwa Uniwersytetu Tongji w Szanghaju w zakresie inwentaryzacji zabytkowych obiektów architektonicznych. Został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, wieloma odznaczeniami resortowymi oraz nagrodami Ministra Nauki, Szkolnictwa Wyższego i Techniki. Stowarzyszenie Geodetów Polskich uhonorowało Profesora Złotą i Diamentową Odznaką Honorową SGP oraz medalem „Amigo Societas”.
Wykład zostanie wygłoszony 02.12.2017 r. o godz 13.45, w sali 214A w budynku KPSW przy ul. Toruńskiej.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do udziału!

Opiekun Koła Naukowego GeoPalik
dr inż. Agnieszka Derezińska