Nauczyciel akademicki KPSW został wyróżniony

Z przyjemnością informujemy, iż mgr Dariusz Czakowski, pracownik naukowy Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, od lat związany z działalnością Katedry Ekonomii i Badań nad Gospodarką w obszarach naukowych takich, jak np. studia ekonomiczne, projekty badawcze i upowszechnianie wiedzy z zakresu mikroekonomii został wyróżniony za najlepszą prezentację referatu podczas XXIV KONGRESU STOWARZYSZENIA EKONOMISTÓW ROLNICTWA I AGROBIZNESU w sekcji "Przewagi konkurencyjne agrobiznesu i obszarów wiejskich".

Mgr Dariusz Czakowski, prowadzący również zajęcia z Podstaw ekonomii na studiach ekonomicznych I i II stopnia wygłosił referat

pod tytułem "Efektywność i produktywność gospodarstw rolnych na podstawowych rynkach produkcji roślinnej i zwierzęcej w Polsce".

Gratulujemy sukcesu!

Więcej informacji na temat działalności Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii można znaleźć TU.