Żegnamy kolejnych absolwentów KPSW!

1 czerwca 2011 roku (środa) pożegnamy kolejnych absolwentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej. W dyplomatorium Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Pedagogicznego weźmie udział ponad 60 byłych studentów naszej uczelni. Uroczystość odbędzie się w budynku KPSW przy ul. Piotrowskiego 12-14 (Aula Magna) o godz. 14.00. W gronie tym znajdą się absolwenci naboru śródrocznego studiów licencjackich i magisterskich na kierunkach pedagogika oraz studiów I stopnia na kierunku administracja. Podczas uroczystego dyplomatorium, władze uczelni i wydziałów uhonorują absolwentów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen z całego toku studiów. Wręczą także tytuły Absolwenta Roku oraz wyróżnienia za działalność naukową oraz społeczną.