Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna na KPSW!

Zyskujesz tytuł licencjata i zastanawiasz się co dalej? Wybierz studia magisterskie naw zakresie Edukacja Przedszkolna i wczesnoszkolna – z uprawnieniami nauczycielskimi!

Po ukończeniu zakresu możesz pracować m. in.: w szkolnictwie – w przedszkolach i klasach 0-3, zgodnie ze standardami kształcenia przygotowującymi do wykonywania zawodu nauczyciela, w placówkach przedszkolnych, jak i szkolnych, publicznych, prywatnych, społecznych, czy też artystycznych w obszarze pracy z dzieckiem, w instytucjach organizujących czas wolny dzieciom. Możesz też prowadzić zajęcia w ramach edukacji domowej i nauczania indywidualnego.

Czego się nauczysz?

• pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej

• dokonywania diagnozy pedagogicznej dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

• teoretycznych podstaw pracy opiekuńczo-wychowawczej

• dydaktyki pierwszych lat nauczania

• psychologii wychowawczej

• pracy z dziećmi o specyficznych potrzebach edukacyjnych

• wykorzystywania w pracy pedagogiki zabawy i dramy

• umiejętności interpersonalnych i wychowawczych

• prowadzenia edukacji: językowej, matematycznej, przyrodniczej i ekologicznej w przedszkolu i szkole oraz nauczania przedmiotów artystycznych

Dlaczego Pedagogika na KPSW?

Nauka na poziomie ogólnouniwersyteckim, zaangażowana kadra akademicka, Centrum Studiów Zaawansowanych i Badań Naukowych przy Wydziale Nauk Społecznych i Filologicznych – to gwarancja naszej jakości. Do tego mnóstwo zajęć praktycznych, organizacja przedsięwzięć i konferencji. Kandydacie Przyjdź Sprawdź Wybierz KPSW!

Absolwenci naszej Uczelni mogą liczyć na dodatkową zniżkę w czesnym w wysokości 400 zł!

Wszyscy kandydaci, którzy zdecydują się na podjęcie nauki na KPSW do 10 lipca 2019 r. mogą skorzystać z przygotowanej przez nas oferty promocyjnej:
• brak wpisowego (wcześniej 400 zł)
• brak opłaty rekrutacyjnej (wcześniej 210 zł)
• bon edukacyjny na studia podyplomowe o wartości 400 zł w prezencie!

Nie zwlekaj, zapisz się już dzisiaj:

Biuro Rekrutacji KPSW
pokój 3B (parter), budynek B

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00 oraz w soboty zjazdowe: 8:00 - 14:00
Informacje dodatkowe uzyskasz również pod numerem telefonu 500 149 149 lub 52 322 0 322