Kup kalendarz w weekend i posłuchaj o Indiach

W najbliższy weekend (18 i 19 grudnia 2010) wolontariusze zaangażowani w projekt „Studenci dla Indii" rozprowadzać będą na terenie uczelni kalendarze Indie 2011. Będzie to także wyjątkowa okazja do spotkania i rozmowy na temat ich dotychczasowej działalności. Wolontariuszy będzie można spotkać w sobotę i niedzielę w budynkach przy ul. Piotrowskiego 12-14 oraz Toruńskiej 55-57 w godz. 14.00-16.00.

Przypominamy, że kalendarz Indie 2011 to cegiełka, a pieniądze z jego sprzedaży pozwolą na kontynuację misji naszych wolontariuszy w Indiach w przyszłym roku. Każdy, kto go kupi wesprze ideę rozbudowy szkoły dla dzieci w indyjskiej wiosce Manvi. Cena kalendarza wynosi 9,50 zł. To już druga edycja wydawnictwa, którego pomysłodawcami są wolontariusze. Rok temu na działalność szkoły przekazali około 2 tysięcy dolarów, a ponad połowa tych funduszy pochodziła ze sprzedaży kalendarzy.

Wolontariusze, których w weekend będzie można spotkać na terenie naszej uczelni, chętnie dzielić się będą informacjami ze swoich dotychczasowych wyjazdów do Indii. Zaś w najbliższy poniedziałek (20 grudnia) o 13.00 zapraszamy do słuchania Megafonu (www.megafon.kpsw.edu.pl), którego gościem specjalnym będzie jedna z wolontariuszek - Magda Szczepaniak, studentka stosunków międzynarodowych KPSW.

Zachęcamy również do obejrzenia filmu z wolontariatu w Indiach http://vimeo.com/17434409