Jedno czesne - dwa kierunki Ekonomia + Finanse i Rachunkowość

Jesteś osobą ciekawą świata finansów i gospodarki? Analityczne myślenie to Twój atut, a przy tym regularnie śledzisz wiadomości o handlu międzynarodowym? Decydujesz się na pracę w branży ekonomicznej/finansowej, ale wahasz się przed wyborem kierunku na studia?

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy przychodzi z rozwiązaniem!

Wybierz studia na kierunku EKONOMIA, zdobywając m.in. wiedzę o funkcjonowaniu współczesnej gospodarki, zarządzania, analizy finansowej, międzynarodowych stosunków gospodarczych. W ramach jednego czesnego zacznij równocześnie studiować jako drugi kierunek FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ. Poznasz m.in. zasady funkcjonowania systemu finansowego, prowadzenia rachunkowości i nauczysz się używania metod i narzędzi z zakresu ekonomii i finansów i rachunkowości. Tym samym będziesz idealnie przygotowany do podbicia świata finansów!

Zapisując się na kierunek EKONOMIA może bezpłatnie studiować w tym samym czasie kierunek FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ i odwrotnie: zapisując się na FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ możesz za darmo studiować EKONOMIĘ.*

Plan dostosowany pod 2 kierunki, uzyskanie dwóch dyplomów w jednym toku edukacji, zaoszczędzony czas i pieniądze.
Zamiast się zastanawiać, skontaktuj się z naszym Biurem Rekrutacji i rozwiej swoje wszystkie wątpliwości! WPISOWE 0 zł!

AKCJA - REKRUTACJA link
Zapraszamy do kontaktu:
Biuro Rekrutacji
rekrutacja@akp.bydgoszcz.pl
tel. 500 149 149 lub 52 322 0 322

*promocją objęty jest tańszy kierunek