Juwenalia Bydgoskie 2010

Studenckie święto oficjalnie rozpocznie się 12 maja, ale w pierwszych juwenaliowych imprezach będzie można uczestniczyć już od poniedziałku (10 maja). W cyklu kulturalno- rozrywkowych spotkań pod hasłem „Pokaż się" będzie można podziwiać także wielu uzdolnionych studentów naszej uczelni. Szerszej publiczności zaprezentuje się Teatr Akademicki KPSW, Chór Akademicki. Będzie także okazja zobaczyć naszego studenta, który gotując... recytuje wiersze.

Szczegóły tygodniowej studenckiej zabawy znaleźć można na stronie www.juwenaliabydgoskie2010.pl Dla studentów naszej uczelni przygotowano także szereg dodatkowych imprez. Przeprowadzony zostanie pokaz spiningu na rowerach stacjonarnych, a specjaliści od fitnessu zaprezentują zestaw ćwiczeń na smukłą sylwetkę.

Przez cały miesiąc Samorząd Studencki wraz z Radiem Megafon będzie zbierał plastikowe nakrętki, które pomogą w zbiórce pieniądze na wózek rehabilitacyjny dla niepełnosprawnego dziecka. Maj zakończy się szkoleniem z pierwszej pomocy i zbiórką krwi.

W tym tygodniu rusza także sprzedaż juwenaliowych koszulek z nadrukowanym logo KPSW, dzięki czemu każdy uczestnik studenckiego święta będzie się mógł identyfikować z Uczelnią. Jeśli ktoś chce nabyć taką pamiątkę, wystarczy, że napisze na adres michalinagurda@gmail.com w tytule wpisując "Koszulka - KPSW".