Komunikat z działań Innowacyjnych

W ostatnim czasie odwiedzili nas hiszpańscy terapeuci z zakresu Integracji Sensorycznej i Terapii zajęciowej. Rozpoczęliśmy także współpracę z Zoo w Myślęcinku!

Jesteśmy po dwóch ważnych wydarzeniach edukacyjnych.
1. Wizycie terapeutów hiszpańskich z zakresu Integracji Sensorycznej i Terapii zajęciowej.
2. Publicznej inauguracji kampanii marketingowej wdrożenia w roku akademickim 2019/2020 nowego kierunku studiów podyplomowych Fizjoterapia Zwierząt, którego miejscem prezentacji było ZOO w Bydgoszczy nasz partner projektu. Oba te wydarzenia udały się z punktu widzenia Uczelni a ocenę merytoryczną wystawią Państwo odbierający nasze propozycje. Efektem wizyty Hiszpanów jest również podpisanie nowej umowy o współpracę na kolejne lata akademickie oraz wspólny certyfikat umiejętności zawodowych dla absolwentów kierunku studiów podyplomowych Integracja sensoryczna i Terapia zajęciowa.