Jak młodzi widzą swoje miasto?

Zakończył się konkurs fotograficzny „Bydgoszcz w obiektywie" adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Na kilkudziesięciu zdjęciach podziwiać można miasto widziane oczami młodych. Czyje obrazy zachwyciły jury? Wyniki tej rywalizacji poznamy po 23 maja 2011 roku - nazwiska zwycięzców opublikowane będą na stronie internetowej KPSW.

Każdy uczestnik mógł zgłosić jeden album ze zdjęciami (zawierający maksymalnie 10 zdjęć). Fotografie mogły być zarówno w poziomie, jak i w pionie, kolorowe, czarno-białe i w sepii, wydrukowane na papierze fotograficznym w formacie 10x15 cm (maksymalnie 13x18 cm) oraz w postaci elektronicznej na płycie CD, zapisane lub zeskanowane w jak największej rozdzielczości (prace nie będą zwracane uczestnikom).

Termin zgłaszania prac minął 16 maja 2011r. O wynikach konkursu laureaci zostaną powiadomieni przez Organizatora drogą e-mailową lub telefonicznie. Ponadto nazwiska zwycięzców opublikujemy na stronie internetowej KPSW. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.